Kvietimas dalyvauti apklausoje dėl ortopedinės avalynės ir įdėklų

Man in athletic sneakers checking his ankle orthosis or brace on the street

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VASPVT) ir Valstybinė ligonių kasa prie SAM (toliau – VLK) siekdamos nustatyti ir įvertinti priežastis, dėl kurių naudotojai yra nepatenkinti ortopedine avalyne ir įdėklais organizuoja apklausą.  

Valstybinė ligonių kasa ir Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba  vis dažniau gauna pranešimus iš neįgaliuosius vienijančių organizacijų apie galimai netinkamos kokybės ortopedinius gaminius (avalynę, įtvarus), kurie yra kompensuojami Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Deja, bet minėtuose pranešimuose aprašoma tik bendra situacija bei nurodyta, kad daug naudotojų yra nepatenkinti jiems pagal individualų užsakymą pagamintų gaminių kokybe. Siekdami nustatyti ir įvertinti priežastis, dėl kurių naudotojai yra nepatenkinti ortopediniais gaminiais, maloniai prašome dalyvauti apklausoje ir atsakyti į kelis klausimus.

Maloniai prašome užpildyti anketą, kad kuo daugiau ortopedinius gaminius  naudojančių asmenų pateiktų savo nuomonę. Informuojame, kad apklausos anketa yra anoniminė, o užpildyti ją bus galima iki 2023-01-09.

Nuoroda į apklausą: https://forms.office.com/e/k4E91WRrC0

Jūsų dalyvavimas bei ortopedinių gaminių naudotojų pateikti atsakymai mums yra labai svarbūs, nes tik bendradarbiaudami galėsime rasti galimų problemų sprendimo būdus.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Komentarai 2

  1. An

    Sveiki. Jei mokiniui nustatyta plokščiapėdystė nuo vaikystės. Ar į kariuomenę ims? Ar plokščiapėdystė irgi liga ar netgi negalia?

    • LZNS

      Tinkamumas tikrajai karo tarnybai vertinamas individualiai Karinės medicinos ekspertizės komisijos medicinos specialistų, iš anksto pasakyti, ar karo prievolininkas tinkamas/netinkamas karo tarnybai negalima.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas