Kviečiame į socialinę akciją „Aš ir Tu, – tai MES!!!“ 2018

Asirtu

Gruodžio 3 – oji Tarptautinė žmonių su negalia diena. 1983 m. buvo pradėta aktyviai supažindinti plačiąją visuomenę su neįgaliųjų žmonių problemomis ir kovoti už tai, kad tokiems žmonėms būtų suteiktos vienodos teisės, kad jiems būtų sudarytos sąlygos pritapti visuomenėje. Bemaž po dešimt metų, 1992 m. pabaigoje, Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė gruodžio 3 – ąją Tarptautine žmonių su negalia diena, kurios metu Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, organizuojami renginiai atkreipti dėmesį į neįgaliuosius, jų artimuosius, globėjus.

Trečius metus iš eilės Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacija (ŠCPA) kartu su aktyviais visuomenininkais 2018 m. gruodžio 3 dieną (pirmadienį) 15 val. organizuoja socialinę akciją „Aš ir Tu, – tai MES!!!“ 2018.

Socialinės akcijos „Aš ir Tu, – tai MES!!!“ tikslas – mažinti atskirtį tarp negalios paliestų bei nepaliestų žmonių, didinti bendruomeniškumą, inkliuziją, vienybę Lietuvoje bei Europoje. Šia akcija kviečiame visuomenę jungtis ir pasakyti, kad „Aš” – neįgalieji ir jų artimieji, „Tu” – asmenys, neturintys negalios arba artimo sąlyčio su ja ir „Mes” – lygiateisiai bendros visuomenės piliečiai, galintys ir turintys turėti teisę nesijausti kitokiu nei kiti. Juk bendrystė suteikia abipusio džiaugsmo ir didžiulį troškimą tobulėti.

Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga, gruodžio 3 dieną 15 val. kviečiame rinktis visus, kurie neabejingi socialinės atskirties mažinimui tarp neįgaliųjų ir negalios neturinčių. Tam, kad kartu sukurtume „gyvą“ simbolį „Neįgalusis“.

Akcijos Aš ir Tu, – tai MES!!! 2018 aprašymas ir instrukcija

Prie akcijos kviečiame jungtis miestų, miestelių, rajonų savivaldybes, švietimo ir ugdymo įstaigas, NVO organizacijas, asociacijas, verslo įmones, žiniasklaidos atstovus, geros valios žmones, kurie, tikime, yra neabejingi neįgaliųjų inkliuzijai ir svarbu, kad Lietuvoje ir Europoje būtų gera gyventi visiems, nes „Aš ir Tu, – tai MES!!!“

Registracija el. p. asirtutaimes@gmail.com

Akcijos koordinatorius – Šiaulių miestas. Dėl detalesnės informacijos kreiptis el. p. asirtutaimes@gmail.com arba tel. nr. +37060789887 (Edita Navickienė).

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas