Kviečiame registruotis į jau 11-tą kartą vyksiančią šventę „Tau,Vilniau!“

tau vilniau

Kviečiame registruotis į jau 11-tą kartą vyksiančią šventę „Tau,Vilniau!“. Šventė vyks Rugsėjo 6 d. (sekmadienį) Vilniuje, Katedros aikštėje.

Jau vienuoliktą kartą Sostinės dienų metu Vilniuje, Katedros aikštėje, vyksta šventė „Tau, Vilniau!“ (respublikinė neįgaliųjų darbų paroda-mugė-koncertas). Šventė tapo tradiciniu Vilniaus miesto kultūros renginiu, kuris prisideda prie neįgaliųjų ir sveikųjų žmonių suartėjimo. Renginį globoja Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Renginį organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, dalinai finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Šventė „Tau, Vilniau!“ – tai galimybė neįgaliems žmonėms parodyti visuomenei savo kūrybinius ir darbinius pasiekimus bei neišsenkančią dvasios stiprybę. Planuojama, kad šventėje, kurioje numatoma paminėti ir Etnografinių regionų metus, dalyvaus apie 1500 neįgaliųjų, atstovaujančių per 100 organizacijų. Katedros aikštėje koncertuos ne tik geriausi neįgaliųjų meno saviveiklos kolektyvai, bet ir Lietuvos kariuomenės garbės sargybos orkestras, diksilendas „Sweetband“, kiti atlikėjai. Mugėje savo darbus eksponuos ir pardavinės neįgalieji liaudies amatų meistrai, namudininkai iš įvairių Lietuvos vietų. Planuojama, kad viso renginio metu jiems talkins Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai, Vilniaus miesto moksleiviai.

Vilniečiai bei miesto svečiai turės galimybę apžiūrėti ir įsigyti suvenyrų, meninių dirbinių, pasiklausyti kaimo kapelų pasirodymų, pasivaišinti kareiviška koše, šauniai pasilinksminti.

Šventė „Tau, Vilniau!“ – tai galimybė neįgaliems žmonėms parodyti visuomenei savo kūrybinius ir darbinius pasiekimus bei neišsenkančią dvasios stiprybę. Šių metų šventėje numatoma paminėti ir Etnografinių regionų metus.

Renginį globoja Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

ŠVENTĖS „TAU, VILNIAU!“ PROGRAMA

Renginį organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, dalinai finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

10.00 – 12.00 val. Dalyvių atvykimas, registracija, parodos-mugės įrengimas, pasirengimas šventės atidarymui, koncertams
11.00 – 12.00 val. Koncertas „Sveiki gyvi, sveteliai“ Katedros aikštėje
12.00 – 12.30 val. Iškilmingas šventės atidarymas (su vertimu į gestų kalbą)
12.30 – 13.45 val. Šv. Mišios Arkikatedroje Bazilikoje
12.30 – 16.00 val. Neįgaliųjų darbų paroda-mugė, pramogos neįgaliesiems
13.00 – 15.00 val. Akcija „Kurkime kartu!“
13.30 – 15.00 val. Šventės dalyviai vaišinami kareiviška koše
13.45 – 15.30 val. Geriausių respublikos neįgaliųjų ir sveikųjų meno kolektyvų koncertas scenoje
15.30 – 16.00 val. Iškilmingas šventės uždarymas (su vertimu į gestų kalbą)

Registraciją vykdantis asmuo: Aušra Abromaitienė, ausra@guboja.lt, +370 618 10120

REGISTRACIJOS FORMAŠventės dalyvio anketa 2015

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas