KVIEČIAME prisijungti! Jaunimo mainai MENAS VISIEMS!

deineta

Jaunimo mainai vyks gegužės 14-25 d. Kaune

Tema: „Menas visiems“. „Visiems“, nes projekte dalyvaus ne tik sveikieji, bet ir keletas tam tikrą fizinią negalią turinčių žmonių.

Projekto dalyviams ir plačiajai visuomenei norime parodyti, kad menu gali užsiimti kiekvienas, o negalia nėra kliūtis pilnaverčiam įsijungimui į visuomenės gyvenimą, jei tik tam sudaromos sąlygos. Taip pat norime prisidėti prie jaunų žmonių ugdymo, jų talentų vystymo, tarpkultūrinio pažinimo, akiračio plėtimo.

Projektas apjungs 4 skirtingas meno sritis: muziką, kiną, šokį ir fotografiją.

Kokių dalyvių mums reikėtų:

Ieškome vieno dalyvio (geriausia vaikino ir dar geriau jei būtų gabus vienam iš minėtų menų), kuris sutiktų dalyvauti visoje programoje. Čia platesnė informacija apie projektą anglų k.: Apie projektą

Dalyvių atranka bus vykdoma iki kitos savaitės vidurio.

Taip pat ieškome jaunuolių (skaičius nėra ribojamas) norinčių dalyvauti masiniame „Milžiniškų žodžių pasirodyme“, kuris vyks gegužės 24d. ir galėtų dalyvauti tam pasirodymui skirtose repeticijose gegužės 17,18,19,21 ir 22 dienomis nuo 15 iki 16 val. Štai kaip atrodytų šis pasirodymas: https://www.youtube.com/watch?v=USGRtfVsy5E

IR TU GALI BŪTI TO DALIMI! :) Paskubėk užsiregistruoti iki balandžio 27 d., dalyvių skaičius ribotas!

Daugiau informacijos ir registracijos forma

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas