Kviečiame pranešti apie mažuosius ligoniukus, kuriems reikalinga medicininė pagalba ar medicininė įranga

TV3_IA_2012_Svarbi_aparatura_ligoninems (1)

TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija 2013“ geros valios žmonių dėka jau vienuoliktus metus gerumu užpildo visų širdis ir spinduliuoja gražiomis idėjomis bei pagalba, kuri reikalinga labiausiai likimo nuskriaustiems vaikams.

Kreipiamės į Jus, prašydami prisidėti prie gerųjų darbų ir pranešti apie mažuosius ligoniukus, kuriems reikalinga medicininė pagalba ar medicininė įranga, galinti pagerinti daugelio vaikų gydymo proceso kokybę, jei tam trūksta valstybės lėšų.

„Išsipildymo akcija 2013“ komanda prašo informacijos apie ligoniukus, kurie atitinka šiuos kriterijus: • Ligoniuko amžius turi būti iki 18 metų; • Numatomam gydymui ar pagalbai nepakanka valstybės lėšų.

Apačioje rasite anketą, kurioje būtina pateikti detalesnę informaciją apie Jūsų siūlomą sergančio vaikelio istoriją. Galite pateikti ir kelių ligoniukų atskiras anketas.

Užpildytas anketas prašome siųsti 2 formatais: vieną MS Word formatu, kitą, pasirašytą ir nuskenuotą, bet kokiu formatu. Elektroninių paštų adresai: issipildymas2013@gmail.com arba issipildymas@tv3.lt. Anketų lauksime iki lapkričio 15 d.

Per keliolika metų „Išsipildymo akcijos“ ligoniukams suteikta pagalba yra įrodymas, kad žmonių gerumas tikrai begalinis. Tačiau ne visi žino kuo gali prisidėti prie gerųjų darbų. Kviečiame pasidalinti šia informacija su šeimos, bendruomenės nariais ar kolegomis.

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų gerumą.

TV3 „Išsipildymo akcija“ istorijų atrankos komanda Dalia, Rimvidas, Asta tel. 8 5 2685844, mob. 8 655 15437, 8 685 39622

„Išsipildymo akcija 2013“ anketa

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas