Kviečiame moksleivius sukurti socialinės reklamos idėją

socialine reklama2

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga vykdo projektą „Medijų taikymas socialinės sanglaudos kūrimui“, kurio viena iš veiklų – socialinės reklamos kūrimas. Veiklos tikslinė grupė – šalies mokyklų moksleiviai. Projekto rėmėjas Lietuvos kultūros taryba.

Kviečiame paskatinti moksleivių toleranciją ir prisidėti prie šios akcijos, kurios metu moksleiviai kviečiami kurti socialinės reklamos idėjas.

  • Visos socialinės reklamos idėjos bus paskelbtos organizatorių FB paskyroje.
  • 5 idėjos, kurias organizatoriai pripažins geriausiomis, taps reklama, kurioje bus paminėtas ir idėjos autorius bei mokykla.
  • Šių idėjų autoriai bus apdovanoti organizatorių įsteigtais prizais. Taip pat vienas papildomas – publikos simpatijų – prizas bus skirtas idėjai, sulaukusiai daugiausia peržiūrų tinklapyje ir FB „patinka“ paskyrose.
  • Organizatoriai pasilieka teisę savo veikloje panaudoti ir likusias gautas socialinės reklamos idėjas: kuriant organizacijos bukletus, atvirutes, rengiant pranešimus ir pan.
  • Sukurtas idėjas JPG ar PDF formatu prašome pateikti el. paštu sockonkursai@gmail.com iki lapkričio 5 d. Siunčiant prašome, kad mokinys nurodytų vardą, pavardę, klasę, mokyklos pavadinimą, miestą/rajoną.

Dėl informacijos prašome kreiptis: Ginta Žemaitaitytė, projekto vadovė, Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, 865242652, ginta@negalia.lt.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas