Kviečiame registruotis į ypatingų teatrų festivalį-forumą ,,Begasas‘‘

begasas7

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga kviečia žmones su negalia ir neįgaliųjų meninius kolektyvus iš bet kurių Lietuvos vietovių registruotis į ypatingų žmonių su negalia teatrų festivalį „Begasas“ ! 2021 metų Yaptingų teatrų festivalio – forumo tema yra „Teatras kaip reabilitacija: INDIVIDUALUMO AUTENTIKA“.

Tai – žmonių su negalia bei profesionalių teatro trupių sukurtų spektaklių socialinėmis bei žmogiškosios sielos polėkio temomis renginys, kurio tikslai – skatinti žmones su negalia atskleisti savo sugebėjimus, mąstymo būdą, kūrybines galias bei sudaryti tinkamas sąlygas asmenų su specialiaisiais poreikiais meninei saviraiškai.

Festivalis – forumas įvyks rugsėjo 29-30 d.d. Dūmų fabrikas – Dūmų g. 5, Vilnius .

Visi norintys dalyvauti festivalyje – forume užpildo paraišką – registracijos formą ir pateikia pasirodymo video medžiagą (pageidautina) iki 2021 m. rugsėjo 12 d. el. paštu sniegamuza@gmail.com arba išsiunčia paštu adresu: ,,Begasas‘‘, Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, Gėlių g.7. Lt-01137

Renginio nuostatus ir paraišką galite atsisiųsti čia: Festivalio nuostatai ir registracijos forma

Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis: tel. nr.: +37068319477 (Snieguolė Dikčiūtė) arba el. paštu.: sniegamuza@gmail.com

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas