Kviečiame į šv.Jonų bažnyčią paminėti Tarptautinės žmonių su negalia dienos

nojaus arka

Gruodžio 3 dieną 17 val. minint Tarptautinę žmonių su negalią dieną, Šv. Jonų bažnyčioje vyks neįprastas renginys, organizuojamas Vilniaus universiteto Studentų atstovybės.

Renginį pradės Lietuvos žmonių su negalia sąjungos ir Stalo Teatro bendras audiovizualinis spektaklis „Nojaus arka“ (režisierė ir dailininkė – Saulė Degutytė, kompozitorė – Snieguolė Dikčiūtė), vaidina ir muzikuoja Vilniaus neįgaliųjų dienos centro muzikos grupė ,,Impulsas‘‘. Jame kartu vaidins profesionalūs menininkai ir skirtingas negalias turintys žmonės, muzikuoja Vilniaus neįgaliųjų dienos centro muzikos grupė ,,Impulsas‘‘. Šis spektaklis, sukurtas remiantis bibline „Tvano“ tema, įrodo, jog negalia nėra kliūtis visavertei kūrybai.

Taip pat tai patvirtins renginio metu įvykstantys Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centro šokių kolektyvo „Tyla“, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro lankytojų bei solistų neeiliniai pasirodymai.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas