Kviečiame į šilko tapybos mokymus

silko tapyba

Sveiki, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos nariai. Noriu pakviesti jus susipažinti su šilko tapyba. Tai malonus, atpalaiduojantis užsiėmimas, žaidimas spalvomis. Tapyti ant šilko gali kiekvienas, tam nėra būtini išankstiniai piešimo įgūdžiai. Šilko tapybos asociacija nori jums padėti išmokti šio amato.

Šiuo metu rengiamas projektas, kurio dalyviai turėtų galimybę mokytis neišeidami iš namų. Pamokos vyks uždaroje facebook grupėje, kurioje matysite vaizdo pamokas, bei aprašymus, dalyvausite diskusijose, piešite ir dalinsitės darbų nuotraukomis bei idėjomis. Baigę kursą surengsime darbų parodą. Jei pavyks laimėti projektą ir gauti finansavimą, turėsite galimybę mokytis nemokamai, tikimės, kad ir priemones, arba dalį priemonių taip pat padengs projektas.

Todėl prašau atsiliepkite tie, kam tai įdomu ir norėtumėte dalyvauti.

Rašykite el. paštu silkmystery@gmail.com

Nurodykite, kad esate Lietuvos žmonių su negalia sąjungos narys, parašykite savo kontaktus ir kad norite dalyvauti šilko tapybos mokymuose.
Kviečiu apsilankyti mano feisbook puslapyje ir plačiau susipažinti su šilko tapyba bei rengiamais mokymais www.facebook.com/Silkmystery

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas