Kviečiame į leidinio „Modernaus meno socialinė reikškmė: meniniai – socialiniai performansai“ pristatymą

MENINIAIPERFORMANSAI

Maloniai kviečiame Jus spalio mėn. 21 d. 18.00 val.  dalyvauti leidinio „Modernaus meno socialinė reikšmė: meniniai – socialiniai performansai“ pristatyme, kuris vyks Rūdininkų knygyne, Rūdninkų g. 20, Vilniuje.

Leidinio idėja susiformavo, Lietuvos kultūros tarybai parėmus viešosios įstaigos Menų terapijos centras ir Lietuvos žmonių su negalia sąjungos bendrą projektą „Menininkų ir neįgaliųjų socialinės sąveikos tarpdisciplininio meno kontekstuose“ bei pirmą kartą mūsų šalyje atliktą tarpsritinį mokslinį tyrimą „Menininkų ir neįgaliųjų patyrimas kuriant bendrą performansą“. Tyrimo idėja – moksliškai apibendrinti ir pagrįsti per ilgą laikotarpį sukauptą dailininkės, VŠĮ Menų terapijos cento vadovės ir dailės terapeutės dr. Audronės Brazauskaitės ir kompozitorės, LŽNS meninių socialinių projektų vadovės Snieguolės Dikčiūtės patirtį, kuriant bei inicijuojant meninius-socialinius performansus, kuriuose neįgalūs asmenys ir menininkai bendradarbiavo modernaus tarpdisciplininio meno kūrybiniame procese. Renginį moderuos poetas ir gydytojas Gasparas Aleksa kartu su leidinio sudarytoja dr.Audrone Brazauskaite. Mintimis, įžvalgomis ir apibendrinimais renginio tema dalinsis leidinio sudarytoja Snieguolė Dikčiūtė, psichologė Daiva Svirušytė, muzikologė dr.Vita Gruodytė, leidinio recenzentė dr.doc.muzikos terapeutė Vilmantė Aleksienė, prof.habil.dr.Leonardas Rinkevičius ir kt. Maloniai lauksime visų susirinkusių dalyvauti diskusijoje ir šiltame bendravime.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas