Kviečiame į konferenciją „Neįgaliųjų dalyvavimas darbo rinkoje: realybė ar siurrealybė?“

Conference

2019 m. lapkričio 19 d. kviečiame į konferenciją „Neįgaliųjų dalyvavimas darbo rinkoje: realybė ar siurrealybė?“, kurios metu bus pristatyti atlikto dirbančiųjų ir nedirbančiųjų neįgaliųjų tyrimo rezultatai bei kita įdomi ir svarbi informacija apie žmonių su negalia įdarbinimo situaciją, galimas ir siūlomas paslaugas ir programas, gerąją patirtį.

Konferencija vyks Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, Vivulskio g. 13, Vilnius, 201 salėje nuo 9.00 val.

Konferencija skirta nevyriausybinių organizacijų atstovams, ministerijų, joms pavaldžių organizacijų, savivaldybių atstovams, darbdaviams, žiniasklaidai, visiems tiems, kam rūpi šis klausimas.

 

Konferencijos darbotvarkė

Registruotis paspaudus nuorodą REGISTRACIJA iki 2019.11.17

 

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Komentarai 3

 1. Virginija

  ar žinome, kad žmogus turėdamas negalia jis negali dirbti visų darbų, vadinasi jis turi save prisitaikyti prie darbo. O kai per maža darbo vietų, neįgalus lieka namie, nes sveikieji užima visas darbo vietas, net ir tokias kur galėtų dirbti neįgalus. Kai bus darbo vietų perteklius Lt tuomet bus lengviau neįgaliam įsidarbinti ir gal atsiras kokia programa, kad negaliai bus suteikta žalia šviesa renkantis darbo vietą ( tarkim dirba sveikas žmogus tą darbą kur gali neįgalus sveikam suteikiamas kitas darbas, o neįgalus įdarbinamas į jo vietą).
  Dienos užimtumo centrai, kažkada galvojau, kad reikalingi tokie, na nesakau, kad jie visai nereikalingi, sunkiems ligoniukams tai tikrai. O tie kurie dainuoti išmoksta ir šokti jie gali ir dirbti išmokti ir būtų miela, kad vietoje dienos centrų atsirastų dirbtuvėlės, kur atėję žmonės jaustųsi kaip darbe ir šitaip panaikintume atskirtį tarp neįgalaus ir sveikaus žmogaus. O pasilinksminti gali lankydami NVO.

 2. Barbora

  Daug pasaulyje,darbų,kaip ir Lt yra iš namų,per kompiuterį. Nemanau, kad kada bus perteklius darbų. Neîgalieji gali dirbti iš namų,kam sunku.

 3. Justinas

  Darbdaviai dažnai piktnaudžiauja savo kaip Darbdavio teisėmis kiek teko girdėti kad gavę subsidija už įdarbinta neįgaluji pasibaigus subsidijavimui neįgaluji iš darbo ismeta ir priima naują neįgaluji vėl su subsidijavimu tai čia nėra ligybe aš pats turiu 45% Neįgalumo lygį

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas