Kviečiame į konferenciją – diskusiją „Universalus dizainas: realybė ar utopija“

DSCN0632

Viena opiausių problemų, trukdančių neįgaliesiems integruotis į visuomenę Lietuvoje, yra fizinės urbanistinės aplinkos ir transporto infrastruktūros neprieinamumas. Apie universalią aplinką, patogią visiems – tiek žmogui su negalia, tiek pagyvenusiam asmeniui, tiek jauniems tėvams su vaikais tik pradedama kalbėti.

Demokratinėse vakarų šalyse šios problemos beveik nėra, todėl ten žmogus su negalia matomas ir sutinkamas visur. Lietuvoje neįgalieji vis dar jaučiasi socialiai atskirti.

2013 m. gegužės 6 d. 10 val. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje (2 a.) bus surengta galutinė „Grundtvig: Lifelong Learning Programme“ projekto „Universal Design – Barrier Free Environments“ konferencija „Universal Design – Reality or Utopia“.

Šios konferencijos metu partneriai iš kitų šalių (Latvija, Estija, Anglija, Ispanija) pristatys jų šalyje esančius geruosius universalaus dizaino pavyzdžius, pateiks informaciją, kaip jų šalyje bendradarbiauja institucijos, atsakingos už šią sritį, bei kitus aktualius klausimus.

Kviečiame Jus prisijungti prie šios konferencijos – diskusijos ir ne tik išgirsti bei pasimokyti iš gerųjų pavyzdžių, bet ir išsakyti savo nuomonę.

Registracija vyksta: Nijolė Zenkevičiūtė, tel. (8 5) 2643985 , faks. (8 5) 2312882, arba mob. 860400678, el. p. nijole@negalia.lt

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas