Kviečiame į 8-ąsias „Kapelijų varžytuves“ Utenoje

utenos kapeliju varzytuves

Dažnai negalios kamuojamų žmonių kūrybingumas, pozityvus požiūris į pasaulį yra šviesus ir sektinas pavyzdys.

Utenos krašto žmonių su negalia sąjunga kiekvienais metais organizuoja projektinį renginį, skirtą visuomeninės organizacijos kultūrinei veiklai skatinti, neįgaliųjų meno mėgėjų kolektyvams tobulėti. Muzika jau 7 metus daro gyvenimą spalvingesnį Utenos klausytojams ir kapeloms iš Ukmergės, Zarasų, Kupiškio, Rokiškio, Molėtų, Anykščių, Radviliškio, Švenčionių ir Utenos. Jau tradicija tapusiose varžytuvėse atsiskleidžia kūrybiniai ir darbiniai pasiekimai. Neįgaliųjų muzikantų dėka žiūrovai pajunta neišsenkančią dvasios stiprybę, leidžia suvokti tikrąsias vertybes ir galimybes padėti vieni kitiems.

Šiemet spalio 2 d. 12 val. Utenos kultūros centro salėje (Aušros g. 49, Utena) vyks 8-osios respublikinės neįgaliųjų meno kolektyvų „Kapelijų varžytuvės“, į kurias laukiama atvykstant kapelų iš Telšių, Ukmergės, Radviliškio, Širvintų, Molėtų, Panevėžio, Kaišiadorių, Zarasų ir Utenos.

Kviečiame į varžytuves. Suteikime muzikantams ir dainininkams galimybę realizuoti savo lūkesčius, o varžytuvių rengėjams sėkmingai tęsti tradiciją.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas