Kviečiame dalyvauti tarptautiniame projekte „Mes galime dirbti 2020“

galime dirbti

Kviečiame 18-30 metų amžiaus asmenis, turinčius negalią, dalyvauti tarptautinio projekto „Mes galime dirbti 2020“ informaciniuose, edukaciniuose ir kūrybiniuose užsiėmimuose!

Užsiėmimų metu pagerinsite prisistatymo darbdaviui įgūdžius ir įgysite aktualių žinių apie Europos Sąjungos strateginius dokumentus: Europa 2020, ES strategiją dėl negalios ir Judaus jaunimo strategiją.

2013 m. rugsėjo – gruodžio mėn. vyks šios veiklos:

• Individualūs užsiėmimai, kurių metu psichologai ir kiti specialistai įvertins ir su jumis aptars jūsų stipriąsias asmenines ir darbines savybes bei įgūdžius (2-4 val.).

• Informaciniai užsiėmimai, kurių metu sužinosite apie ES strateginius dokumentus: Europa 2020, ES strategiją dėl negalios ir Judaus jaunimo strategiją (6 kartus po 3 val.).

• Kūrybiniai užsiėmimai, kurių metu patobulinsite savęs pristatymo, asmeninio įvaizdžio kūrimo socialiniuose tinkluose įgūdžius (4 dienos).

• Video prisistatymo darbdaviui, kuris pasitarnaus kaip modernus prisistatymas ieškant darbo, kūrimas.

• 2 aktyviausi projekto dalyviai galės nemokamai dalyvauti tarptautinėje jaunimo mainų konferencijoje Graikijoje.

Kiekvienas projekto dalyvis turi dalyvauti visose projekto veiklose. Projekto paslaugos yra teikiamos nemokamai. Dalyvių skaičius yra ribotas!

Registruotis ir Jus dominančiais klausimais prašome kreiptis telefonu Vilniuje (8-5) 2477453.
Projektą įgyvendina VšĮ Valakupių reabilitacijos centras.
Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.
Šis pranešimas atspindi tik organizatorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas