Kviečiame dalyvauti festivalyje „Sveika, daina“

sveika daina

Kauno krašto neįgaliųjų sąjunga kviečia dalyvauti Socialiniame-kultūriniame-integraciniame projekte ,,Šauniausiųjų fiesta ,,Sveika, daina-2016“.

Projekto ,,Šauniausiųjų fiesta ,,Sveika, daina – 2016” tikslas – pristatyti visuomenei geriausius Lietuvos neįgalių atlikėjų vokalinio meno kolektyvus ir paskatinti juos siekti integracijos į bendrąją Lietuvos kultūrą. Projekte dalyvaujančių kolektyvų koncertas – festivalis yra viešas renginys, į jį kviečiami svečiai, visuomenės ir kultūros atstovai, menininkai, plačioji visuomenė, žiniasklaida.

Renginyje – Festivalyje ,,Šauniausiųjų fiesta ,,Sveika, daina-2016“ su parodomąja koncertine programa kviečiami dalyvauti neįgaliųjų tradiciniai vokaliniai ansambliai, kurie yra pasiekę aukštą meistriškumo lygį, yra pelnę I-III vietų apdovanojimus neįgaliųjų ir/arba bendrosiose vokalinių kolektyvų apžiūrose, dalyvauja festivaliuose, šalies renginiuose iš bet kurių Lietuvos vietovių.

Kolektyvų vadovus prašome užpildyti paraišką ir iki 2016 m. spalio 31 d. atsiųsti ją adresu: Kauno krašto neįgaliųjų sąjunga, A.Merkio g. 1, Lapės, Kauno rajonas, LT-54434 arba el. paštu kauno.kns@gmail.com , tel. mob. +37065242620.

Festivalio vykdymo vieta ir laikas: 2016 m. lapkričio mėn. 17 d., Rokų laisvalaikio salėje (Kauno rajonas, Rokai, Nemuno g. 14), laikas 12.00 – 17.00 val. (patalpos pritaikytos judėjimo negalią turintiesiems, scenoje yra pianinas).

Smulkesnė Informacija teikiama telefonu 8652 42620, Jolanta Beresnevičienė.

RENGINIO NUOSTATAI IR PARAIŠKOS FORMA

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas