Kviečiame dalyvauti Lietuvos žmonių su negalia sąjungos organizuojamoje konferencijoje „Turizmas visiems“

tour4all2

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga 2018 m. birželio 21 d. organizuoja konferenciją „Turizmas visiems“. Konferencija vyks viešbutyje „Domus Maria“ (Aušros Vartų g. 12, Vilnius), konferencijos pradžia – 10.00 val.

Konferencijos metu bus pristatyta tarptautinio projekto „TOUR4ALL“ sukurta mokymo programa, skirta planuojantiems dirbti turizmo sektoriuje, nagrinėjamos prieinamo turizmo problemos.

Konferencija skirta visiems dirbantiems turizmo sektoriuje, taip pat dėstytojams, dėstantiems būsimiesiems turizmo srities darbuotojams, šioje srityje besimokantiems studentams, švietimo atstovams.

Registruotis iki birželio 15 d. paspaudus šią nuorodą REGISTRACIJOS FORMA

 

Apie projektą „TOUR4ALL“
Lietuvos žmonių su negalia sąjunga kartu su dar 7 partneriais iš Portugalijos, Italijos, Ispanijos, Vokietijos ir Belgijos vykdo projektą „ TOUR4ALL. Prieinamo turizmo programų, skirtų profesinio mokymo kursams, plėtra“, kurį remia Europos Komisijos, Erasmus+ Programa. (Projekto Nr. 2016-1-PT01-KA202-022826).

Projekto metu sukurtas mokomasis modulis apie prieinamo turizmo paslaugų organizavimą. Šio modulio dėka bus galima rengti specialistus, kurie turės žinių apie turizmą visiems, gebės spręsti problemas prieinamumo ir įtraukties srityse. Mokymosi modulis bus nemokamai prieinamas internete.

Projekto tikslai:

  • Sukurti prieinamo turizmo mokomąjį modulį ir įtraukti jį į nacionalines turizmo profesinio mokymo programas.
  • Užtikrinti, kad visi turizmo specialistai turėtų daugiau žinių ir būtų geriau pasirengę spręsti prieinamumo ir įtraukties problemas, o tai pagerintų turistų patirtį.
  • Tobulinti būsimų turizmo specialistų kvalifikaciją ir gebėjimus, kad jie galėtų tinkamai suteikti reikalingas paslaugas ne tik gerbdami skirtingus klientų poreikius, bet ir atitinkančias specialius reikalavimus, susijusius su negaliomis ar ilgai trunkančiomis sveikatos problemomis.
  • Besimokantiems būsimiesiems turizmo srities specialistams sudaryti sąlygas įgyti įgūdžius, kurie padės neįgaliems ir pagyvenusiems turistams jaustis laukiamais ir įveikti kai kurias fizines ir funkcines kliūtis, kurios vis dar pasitaiko senesniuose pastatuose ir kitoje aplinkoje.

Projekto metu sukurta:

  • Mokomasis modulis anglų, vokiečių, prancūzų, portugalų, italų, ispanų ir lietuvių kalbomis, kurį galima taikyti bet kuriose profesinio mokymo programose (tiek įvadinėse, tiek tęstinėse) visose Europos Sąjungos šalyse;
  • Mokymo priemonė, kuri suteiks įgūdžių ir kompetencijų, padedančių spręsti prieinamo turizmo keliamus poreikius ir reikalavimus, dėstytojams.

Projekto siekiamybė:

  • Didinti ateities turizmo srities specialistų sąmoningumą, kad teikiant pagalbą žmonėms su specialiais poreikiais, galima padidinti turizmo sektoriaus galimybes;
  • Didinti turizmo srities specialistų pasitikėjimą, aptarnaujant žmones, turinčius specialiųjų poreikių;
  • Keisti suvokimą ir stereotipus apie žmones su specialiaisiais poreikiais ir tobulinti turizmo paslaugų pasiūlą.

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis pas  LŽNS projektų koordinatorę Ugnę Šakūnienę, el. paštas ugne.sakuniene@gmail.com, tl. 8 684 48979.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas