Kviečiame dalyvauti atrankoje į Maltos ordino stovyklą jaunimui Vokietijoje

maltieciai

Tarptautinės Maltos ordino vasaros stovyklos neįgaliam jaunimui “Malta Camp” vis kitame mieste rengiamos jau nuo 1983 metų. Daugiau nei 450 jaunuolių, turinčių negalią, bei maltiečių savanorių iš viso pasaulio susirenka praleisti vieną vasaros savaitę kartu.

Čia neįgaliesiems sudaromos sąlygos apžiūrėti miestą ar šalį, kurioje vyksta stovykla. Šiemet ji Vokietijoje.
Lietuvos maltiečiai kartu su daugiau nei 25 kitų šalių delegacijomis į šią stovyklą suvažiuos rugpjūčio 3–10 dienomis. Iš mūsų šalies kviečiami vykti penki 18–35 metų neįgalieji, kurie turės kiekvienas po padėjėją maltietį savanorį, padėsiantį visos kelionės metu. Tai bus neįtikėtinų veiklų, pažinčių, linksmybių, patyrimų ir iššūkių savaitė. Ankstesnių stovyklų dalyviai sako, kad tokios stovyklos įspūdžiai įsimena visam gyvenimui ir kad nieko panašaus daugeliui neteko patirti.
Stovykla vyks Etalės benediktinų vienuolyne į pietus nuo Miuncheno! Į abatiją įeina alaus darykla, distiliavimo gamykla, sūrio gamykla ir ūkis, kuris visiems svečiams suteiks „tikrąją“ Vokietijos patirtį. Netoliese esančios Alpės pasiūlys tai, ką gali pasiūlyti kalnai. O geriau už kalnus yra tik kalnai…
Norintys dalyvauti stovykloje turėtų užpildyti anketą ir dalyvauti dalyvių atrankoje. Anketą rasite paspaude ČIA

Stovykla yra mokama, kaina už pačią stovyklą būtų 120 Eur., ir kelionės kaštai turėtų būtį maždaug 100 Eur.

Daugiau informacijos susisiekus el.paštu maltacamp@maltieciai.lt

Labiausiai ieškome žmonių kuriems vaikščioti nereikia kompensacinių priemonių (toks yra organizatorių prašymas).

Registruotis iki gegužės 9 d.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas