Klaipėdoje pradėjo veikti socialinis taksi

socialinio taksi automobilis

Klaipėdos mieste veiklą pradėjo nauja paslauga neįgaliesiems – „Socialinis taksi“. Tai pirmoji taksi paslauga Baltijos šalyse, pritaikyta žmonėms, judantiems vežimėlio pagalba.

Socialinio taksi atsiradimą sąlygojo 2013 m. savivaldybės ir valstybės lėšomis finansuojamas socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektas. Nacionalinio socialinės integracijos instituto tikslas – paskatinti judėjimo negalią turinčių žmonių mobilumą mieste: lankytis viešose ir privačiose erdvėse, susitikti su bičiuliais, aktyviai įsilieti į bendruomeninę veiklą ir pan. Kelionę iš taško A į tašką B galima užsisakyti elektroninės sistemos pagalba tinklalapyje www.socialinistaksi.lt.

Paslauga vykdoma kasdien 24 valandas per parą ir yra teikiama už simbolinį vienkartinį 3 litų mokestį. Visos kelionės metu padėti bus pasiruošęs paslaugus asmeninis asistentas, kartu paslaugą teikiantys savanoriai.

Jeigu manote, kad paslauga jums yra reikalinga, siųskite savo duomenis – vardas, pavardė, gyvenamoji vieta, el. paštas, telefono numeris elektroniniu paštu socialinistaksi@zmogui.lt. Bus sudaromos sutartys ir galėsite naudotis šia paslauga.

Papildoma informacija teikiama tel. 8 600 91 989 arba tel. 8687 44 001.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas