Kazimiero Simonavičiaus universitetas kviečia studijuoti

universitetas

Judėjimo negalia nėra kliūtis siekti aukštojo išsilavinimo. Atrodo, reikia tiek nedaug, kad studijos Universitete būtų lengvai pasiekiamos: neįgaliesiems pritaikytų patalpų, lankstaus požiūrio į įvairių poreikių turinčius studentus.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU), siekdamas prisidėti prie neįgaliųjų integracijos, rūpinasi ne tik patalpų pritaikymu, tačiau ir finansinėmis galimybėmis įgyti aukštąjį išsilavinimą – neįgaliesiems taikoma 50 proc. nuolaida visai studijų kainai.

Universitetas įsikūręs šiuolaikiškame naujos statybos pastate, kurį projektuojant atsižvelgta į neįgaliųjų poreikius: įrengtas liftas (veiks nuo 2017 m. rugsėjo mėn.), plačios durys be slenksčių ir neįgaliesiems pritaikyti tualetai. Visose auditorijose ir darbo kambariuose kėdės nepritvirtintos, todėl nesudėtinga padaryti erdvės vežimėliams. Siekiant užtikrinti patogų neįgaliųjų patekimą į Universitetą, KSU siūlo nemokamą vietą automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje greta Universiteto pastato.

Plačiau apie studijas KSU: https://goo.gl/xu9c8l

 

 

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas