Kauno krašto neįgaliųjų sąjunga aktyviai pasitiko Atvelykio šventes

Kauno KNS atvelykis

Kauno krašto neįgaliųjų sąjungos neįgaliųjų meninių gebėjimų ugdymo kolektyvai – teatras ,,Laumės pėda“ ir moterų vokalinis ansamblis ,,Šerkšnas“ aktyviai pasitiko Atvelykio šventes. Savo meninius gebėjimus ir sukurtus kūrinius jie parodė visuomenei Kauno rajone ir Lietuvoje vykusių šventinių renginių metu.

Moterų vokalinis ansamblis ,,Šerkšnas“, kuriame dalyvauja neįgalieji iš Užliedžių ir Raudondvario seniūnijų, vadovaujamas savanorės meno vadovės R.Aleknienės, pirmąją Šv.Velykų dieną dalyvavo Všį ,,Miesto šventė“ organizuotame renginyje Kauno mieste Laisvės alėjoje ,, Margos Velykos“. Kartu su kitais saviveiklinio meno kolektyvais, ansamblis padėjo kurti šventinę nuotaiką. Gegužės 2 dieną ansamblis koncertavo Kauno rajono Batniavos bendruomenei.

Teatro grupė ,,Laumės pėda“, vadovaujama organizacijos pirmininkės J.Beresnevičienės, dalyvavo gastrolėse pas kitų miestų neįgaliuosius. Balandžio 23 d. Kaišiadorių krašto neįgaliųjų sąjungos kvietimu teatras viešėjo Kaišiadorių Socialinių paslaugų centre, kur neįgaliesiems surengtoje šventėje parodė savo spektaklį ,,Širdelė – ne tabokos tūzelė”. Po koncerto šeimininkai surengė neįgaliesiems turiningą išvyką į kardinolo V.Sladkevičiaus tėviškės memorialą.

Balandžio 24 d. teatras ,,Laumės pėda“ taip pat apsilankė Vilniaus krašto žmonių su negalia sąjungoje, kur kartu su kolegomis iš sostinės pasidžiaugė gražia atgimimo švente ir taip pat padovanojo savo spektaklį, kuris buvo sutiktas šiltais plojimais ir ovacijomis. Balandžio 29 d. teatras ,,Laumės pėda“ dalyvavo Kauno rajono Bibliotekų savaitės kultūros renginiuose. Lapių bibliotekos kvietimu su spektakliu ,,Širdelė – ne tabokos tūzelė“ pasirodė Lapių pagrindinės mokyklos scenoje, kur mokyklos bendruomenės buvo šiltai priimti.

Kauno krašto neįgaliųjų sąjunga aktyviai vykdo neįgaliųjų socialinės reabilitacijos veiklas, kurios padeda Kauno rajono sunkios negalės žmonėms atkurti, palaikyti ir plėtoti socialinius gebėjimus, užsiimti naudinga veikla bei dalyvauti visuomenės gyvenime. Projekte dalyvauja 110 neįgaliųjų.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas