Kaune į pagalbą senjorams ir neįgaliesiems – su biometrine duomenų nuskaitymo įranga

get

Pakeisti asmens tapatybės dokumentus tiems, kurie gali atvykti į Migracijos skyriaus Pasų poskyrius, nėra sudėtinga. Kur kas sudėtingiau garbaus amžiaus žmonėmis, dažnai neįgaliems, kuriems atvykti į Pasų poskyrį – ne jų jėgoms.

Siekdami padėti garbaus amžiaus žmonėms bei optimizuodami darbo krūvį, Pasų poskyrio darbuotojai bendradarbiauja su Kauno rajono seniūnijomis, socialinės globos namais, slaugos ligoninėmis. Pagal iš anksto sudarytą priemonių planą, atsižvelgiant į poreikį, per I šių metų ketvirtį dirbta Taurakiemio, Vandžiogalos, Ežerėlio, Babtų ir Raudondvario seniūnijose. Migracijos skyriaus darbuotojai stengiasi, kad senjorai patirtų kuo mažiau nepatogumų. Dirbant tokiose įstaigose, iš ligonių artimųjų sulaukiama nuoširdžios padėkos.

Šiais metais su mobilia biometrinių duomenų nuskaitymo įranga priėmėme ir išdavėme jau 610 asmens dokumentų piliečiams, kurie dėl fizinės negalios ar neveiksnumo negalėjo patys atvykti pateikti dokumentų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai per I -ąjį šių metų ketvirtį išdavė beveik 30 000 įvairių asmens dokumentų, o tai beveik 10 000 daugiau negu pernai per tą patį laikotarpį.

Informacijos šaltinis: WWW.policija.lt
Nuotraukos šaltinis: WWW.policija.lt

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas