Kasmetinės paraplegikų sportinės varžybos

paraplegiku varsybos

Kėdainių rajono paraplegikų asociacija kviečia į tarprajoninę paraplegikų spartakiadą, kėdainiečio – Lietuvos paraplegikų asociacijos įkūrėjo Stanislovo Kutkevičiaus – atminimui įsteigtai Kėdainių rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus taurei laimėti.

Varžybos įvyks 2013 m. rugpjūčio 9 d. (penktadienį) Dotnuvos Akademijos gimnazijos teritorijoje (Jaunimo g. 2, Dotnuva, Kėdainių rajonas).

Varžybose kviečiamos dalyvauti komandos iš skirtingų Lietuvos miestų ir rajonų. Pagal spartakiados nuostatus kiekvieną komandą sudaro keturi sportininkai su negalia, judantys vežimėliuose.

Šiais metais asmeninės ir komandinės varžybos numatomos šiose rungtyse: 1. Žvejyba 2. Sprintas – 300 m 3. Smiginis 4. Šaudymas į taikinį iš pneumatinio šautuvo 5. Figurinis važiavimas neįgaliojo vežimėlyje

Asmeninių ir komandinių varžybų nugalėtojai bus apdovanuojami medaliais, diplomais ir prizais. Tuo tarpu komandiniai rezultatai bus sumuojami ir daugiausiai taškų surinkusios komandos taps Spartakiados nugalėtojomis.

Komandų registracija vyksta telefonu (8 656) 60779 arba el. p. kedparaplegik@gmail.com iki 2013 m. rugpjūčio 1 d. (imtinai). Varžybų klausimais prašome kreiptis į Spartakiados koordinatorių: Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos pirmininkę Almą Margevičienę tel. (8 656) 60779 arba el. p. . kedparaplegik@gmail.com

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas