Įvyko pirmasis įdarbinimo konsultantų rengimo etapas

P1470298

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, pagal Lietuvos Šveicarijos bendradarbiavimo programą vykdydama projektą „Lietuvos žmonių su negalia sąjungos žmogiškųjų gebėjimų ir materialinės bazės stiprinimas, taikant progresyvias metodikas“ spalio mėn. organizavo Įdarbinimo konsultantų rengimo pirmo etapo mokymus „Konsultavimo ir dėstymo įgūdžiai“.

Kaip ir numatyta projekte, mokymai organizuoti 2 grupės po 15 asmenų: 15 asmenų – vilniečių, 15 – iš kitų rajonų. Mokymuose dalyvavo neįgalieji iš Druskininkų, Alytaus, Varėnos, Vilkaviškio, Ignalinos, Joniškio, Panevėžio, Rokiškio, Molėtų raj. Mokymų dalyviai aiškinosi, kaip ir kodėl mokosi suaugę žmonės.

Mokymų metu būsimi konsultantai susipažino su konsultavimo ir dėstymo pagrindais ir specifika, mokėsi kaip susisteminti savo veiklą bei susipažino su viena iš suaugusiųjų konsultavimo rūšių – koučingu. Mokymų organizatorės Ginta Žemaitaitytė ir Akvilė Stunžėnaitė pastebėjo, kad mokymuose dalyvauja žmonės turintys motyvacijos ir matymą, kaip gautas žinias pritaikys savo organizacijose ir asmeniškai.

Lapkričio mėnesį vyks Įdarbinimo konsultantų rengimo II etapo mokymai „Savęs pažinimas ir motyvacija“.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas