Įvyko Neįgaliųjų įdarbinimo konsultantų rengimo programos mokymai

mokymai

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, pagal Lietuvos Šveicarijos bendradarbiavimo programą vykdydama projektą „Lietuvos žmonių su negalia sąjungos žmogiškųjų gebėjimų ir materialinės bazės stiprinimas, taikant progresyvias metodikas“ šiemet organizavo mokymus „Socialinės kompetencijos įgūdžiai“ ir „Darbo paieškos ir įsidarbinimo įgūdžiai“. Šie mokymai yra „Neįgaliųjų įdarbinimo konsultantų rengimo programos“ sudėtinės dalys.

Mokymų organizatorės Ginta Žemaitaitytė ir Akvilė Stunžėnaitė mokymų dalyviams pateikia įdomią ir naudingą medžiagą.

Mokymuose „Socialinės kompetencijos įgūdžiai“ potencialūs įdarbinimo konsultantai aiškinosi, kodėl svarbu turėti išlavintus bendravimo, klausymosi įgūdžius, mokėsi kada ir kaip naudoti verbalinę ir neverbalinę kalbas, susipažino su konfliktų priežastimis ir jų valdymo principais.

Mokymo dalyje „Darbo paieškos ir įsidarbinimo įgūdžiai“ buvo išnagrinėtos darbo paieškos proceso dalys, mokomasi rašyti gyvenimo aprašymus, motyvacinius ir kreipimosi laiškus. Mokymų dalyviai praktinių užduočių metu mokėsi planuoti pokalbį su darbdaviu, aiškinosi kada pasakyti darbdaviui apie savo negalią ir pan.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas