Įvyko Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos LŽNS projekto baigiamoji konferencija

baigaimoji konferencija

2014 m. liepos 8 d. Trakų viešbutyje „Trasalis“, įvyko Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos nevyriausybinių organizacijų subsidijų schemos projekto „Lietuvos žmonių su negalia sąjungos žmogiškųjų gebėjimų ir materialinės bazės stiprinimas, taikant progresyvias metodikas“ baigiamoji konferencija.

Baigiamojoje konferencijoje pranešėjai pristatė projekto metu įgyvendintas veiklas, jų rezultatus ir sukurtus produktus. Konferencijos dalyviai pasidalino projekto metu įgyta patirtimi bei žiniomis, papasakojo, kaip įgytas žinias pritaikė savo gyvenime.

Konferencija drauge subūrė projekto dalyvius ir vykdytojus, atstovus iš asocijuotų narių organizacijų, kitų neįgaliųjų organizacijų atstovus, savivaldybės atstovus, bei potencialius paslaugų gavėjus (iš viso 67 dalyvius). Konferencijos metu mokymų dalyviams, baigusiems mokymo programas, buvo įteikti sertifikatai.

Projekto įgyvendinimo metu pasiekti rezultatai pateikiami ČIA.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas