Iškilmingai pagerbi uteniškiai, savo kilniais darbais garsinantys savo kraštą

N.gaiveniene

Kovo 4 d. Utenos rajono savivaldybė ir Šv. Kazimiero ordinas pakvietė uteniškius į KARALIŠKOJO ŠV. KAZIMIERO ORDINO LELIJOS GARBĖS ŽENKLO įteikimo iškilmes Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje. Maloniai kviečiame prasmingai atžymėti Šv. Kazimiero vardadienį ir pasidžiaugti Utenos krašto žmonėmis Karališkojo Šv. Kazimiero ordino Lelijos garbės ženklas skiriamas už šviesuomenišką, sociokultūrinę, atskirties žmonių užimtumo organizavimą bei globėjišką veiklą Utenos krašte, dvasinės kultūros raišką, pilietinio orumo sklaidą visuomenėje. Toks apdovanojimas Utenos krašto žmonėms, kurie, kurie gyvena pagal Šv. Kazimiero ordino obalsį – Vivere bonum faciendo (Gyventi, darant gera), buvo teikiamas pirmą kartą.

Į apdovanojimų renginį atvykęs Šv. Kazimiero Ordino Didysis magistras Henrikas Armoška–Eismontas ir Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius iškilmingai padėkos raštus įteikė nominantėms ir laureatui.

Džiaugiamės ir sveikiname Utenos krašto žmonių su negalia sąjungos pirmininkę Nijolę Gaivenienę, tapusią šio garbės ženklo nominate.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas