Kviečiame į žmonių su negalia kultūrinę kelionę neįgaliųjų vežimėliais!

Nuotrauka skelbimui

Jei esi ištvermingas ir savarankiškas, domiesi savo ir kitų šalių istorija, paveldu, kultūriniu turizmu – kviečiame prisijungti!

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, įgyvendina projektą „Universalaus dizaino principų taikymas kultūros paveldo objektuose“. Universalaus dizaino idėjų sklaidai, kultūros paveldo objektų prieinamumui gerinti tarptautiniame kontekste, 2015 m. liepos 22-31 d. bus organizuota 4 šalių – Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos – žmonių su negalia kelionė neįgaliųjų vežimėliais.

Šis projektas originalus ir unikalus, kadangi jame dalyvaus žmonės, turintys sunkią judėjimo negalią arba galintys judėti tik neįgaliųjų vežimėliais. Tokie žmonės keliaus neįgaliųjų vežimėliais su specialiais priedais. Kelionėje taip pat gali dalyvauti dviračiais važiuojantys asmenys.

Kelionės metu bus lankomi kultūros paveldo objektai, identifikuojami labiausiai atitinkantys universalaus dizaino principus. Kelionės maršrutas numatytas per Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje esančius kultūros objektus. Maršrutas tikslinamas, planuojama kelionės pradžia – Pakruojyje, finišas – Biržuose.

Su objektų savininkais, kultūros paveldo objektų saugojimą ir priežiūrą atliekančių instancijų atstovais bus diskutuojama, kaip didinti visų kultūros sektorių prieinamumą bei kokybiškų kultūros paslaugų plėtrą visoms gyventojų ir amžiaus grupėms, bus skatinamos kūrybinės partnerystės tarp kultūros, nevyriausybinio sektoriaus ir kitų sričių.

Smulkesnė informacija – atsiliepusiems į šį kvietimą: Ginta Žemaitaitytė, ginta@negalia.lt, tel. 865242652

 

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas