Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai

gerumo zvaigzde

Pirmą kartą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuota akcija „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ baigėsi – Gerumo Žvaigždėmis apdovanoti geriausio vardą pelniusieji socialiniai darbuotojai.

„Socialinio darbuotojo veikla yra nepaprastai prasminga ir kilni – ji reiškia pagarbą ir meilę žmogui, padeda kurti gražesnį ir tvaresnį rytojų. Dėkoju už Jūsų atsidavimą, šilumą ir pastangas dirbant šį sunkų, bet prasmingą darbą. Nuoširdžiai tikiu, kad visi čia esantys socialiniai darbuotojai yra verti Gerumo Žvaigždės“, – šventės pradžioje sakė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Gerumo Žvaigždėmis pasipuošė šeši socialiniai darbuotojai. Jiems apdovanojimai buvo įteikti už darbą su vaikais, darbą su senjorais, darbą su neįgaliaisiais, darbą su šeimomis, darbą su patiriančiais krizę bei už darbą su bendruomene. Gerumo Žvaigždė įteikta nominacijoje už darbą su savanoriais, buvo įsteigta ir speciali nominacija „Neįgaliųjų pagalba neįgaliesiems“.

Akcija „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ prasidėjo rugsėjo 27-ąją – socialinių darbuotojų dieną ir tęsėsi iki kovo 18-osios – būtent šią dieną šiemet buvo minima Jungtinių Tautų paskelbta socialinio darbo diena. Kandidatus konkursui galėjo siūlyti visos socialinių paslaugų įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, savivaldybės, seniūnijos ir bendruomenės, visi Lietuvos gyventojai.

Pasak ministrės A. Pabedinskienės, visi socialiniai darbuotojai yra verti būti pastebėti ir įvertinti, nes jų daromas kasdieninis darbas yra ne tik atsakingas, bet ir nepaprastai kilnus.

Šiuo metu Lietuvoje dirba apie 3000 socialinių darbuotojų.

Šventės nominantų ir laureatų sąrašas:

Nominacijoje „Už darbą su vaikais“ nugalėjo Žaneta Šimkienė (nominuotos taip pat Vaida Dienaitė-Šakinė ir Dalia Narbutienė); nominacijoje „Už darbą su senjorais“ nugalėjo Giedrė Pavasarytė (nominuotos taip pat Rita Vidugirienė ir Miglė Maniušytė); nominacijoje „Už darbą su neįgaliaisiais“ nugalėjo Polina Šedienė (nominuoti taip pat Giedrius Zaturskis ir Snieguolė Butrimavičienė); nominacijoje „Už darbą su šeimomis“ nugalėjo Inga Juodienė (nominuotos taip pat Inga Gavelienė ir Lina Palčinskienė); nominacijoje „Už darbą su bendruomene“ laimėjo Vilma Berulienė (nominuoti taip pat Egidijus Aleksonis ir Irena Valentukevičienė); nominacijoje „Už darbą su patiriančiais krizę“ nugalėjo Virginija Vasiliauskienė (nominuotos taip pat Violeta Čikotienė ir Liudvika Urbonavičienė); nominacijoje „Už darbą su savanoriais“ nugalėjo Kristina Spiridonovaitė (nominuoti taip pat Odeta Skirmantaitė ir Tomas Broga); nominacijoje „Neįgaliųjų pagalba neįgaliesiems“ nugalėjo Irena Perminienė (nominuotos taip pat Stasė Mažuolienė ir Aldona Šerėnienė).

Informacijos šaltinis: www.socmin.lt

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas