Gegužės 8–11 dienomis – tarptautinis neįgaliųjų teniso turnyras „Lithuanian Open“

vilniuje-e-t-kart-rengiamas-lithuanian-open-ne-gali-j-teniso-turnyras-50402 (1)

Gegužės 8 d., ketvirtadienį, 10 val. sostinėje startuoja tarptautinis neįgaliųjų teniso turnyras „Lithuanian Open“, kuris vyks iki gegužės 11 d. SEB arenoje (Ąžuolyno g. 7). Turnyro uždarymas – sekmadienį, gegužės 11 d., 12 val.

Šiais metais vyksiantis turnyras bus kur kas didesnis nei praėjusiais. Jame dalyvaus sportininkai iš septynių pasaulio šalių. Į Vilnių atvyks neįgaliųjų teniso atstovai iš Rusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Graikijos, Kroatijos bei taip pat iš Lietuvos. Lietuvai šiemet atstovaus 5 žaidėjai: Aleksandr Olechnovič, Jan Vysockij, Vytautas Balsys, Gintas Grybe ir Aivar Rudenas.

Pastebima, kad žmonių su negalia tenisas populiarėja. Daugėja tenisą žaidžiančiųjų ir mūsų šalyje. Tai rodo ir šiais metais vyksiančio „Lithuanian Open“ dalyvių gausa. Jame dalyvaujančiųjų sportininkų amžius labai įvairus – jauniausiam žaidėjui – 22 metai, vyriausiajam – 54 metai. Dalyviai savo jėgas išbandys vienetų, dvejetų ir paguodos varžybose.

Šis turnyras Lietuvoje organizuojamas jau šeštąjį kartą.

Naujienos šaltinis: www.vilnius.lt

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas