DĖMESIO norintiems sportuoti

183968755_10158916269257295_387203978543890964_n

Žmones su judėjimo negaliomis bei savanorius kviečiame dalyvauti Lietuvos žmonių su negalia sąjungos organizuojamuose sporto renginiuose:

  • 2021.06.7-11 d. – sportinėje savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo stovykloje žmonėms su judėjimo negaliomis.

Stovyklos veiklos ir taikomos metodikos bus orientuotos žmonių su negalia motyvavimui gyventi sportiškai aktyvų ir kiek įmanoma savarankišką gyvenimą. Dienos eigoje, kiekvienas dalyvis dalyvaus 4 treniruotėse (bočia, stalo tenisas, vežimėlio valdymas, slalomų važiavimas, darbas su svarmenimis, krepšinis ar jo imitavimas, šachmatai ir pan.). Treniruotės bus parinktos taip, kad žmogus per dieną turėtų ir aktyvesnių ir pasyvesnių užsiėmimų.

  • 2021.06.14-18 d. šiaurietiško ėjimo stovykloje žmonėms su judėjimo negaliomis.

Stovyklos dalyviai bus supažindinami su šiaurietiško ėjimo nauda žmonėms su negalia, dalyviai bus aprūpinti lazdomis. Kasdieną vyks treniruotės. Stovyklos vyks Landšafto terapijos ir rekreacijos centre (LTRC), Ošupio tak. 6a, Monciškės, Palangos sav. Dalyviai ir savanoriai bus aprūpinti nakvyne, maitinimu ir priemonėmis užsiėmimų metu.

  • 2021.08.20-23 d. – „Baltijos kelio“ renginyje. Maršrutas Vilnius-Ryga-Talinas.

Tai didesnio sportinio pasirengimo, savarankiškumo ir ištvermės reikalaujantis renginys. Žmonės su negalia, kartu su tradicinio tarptautinio estafetinio bėgimo „Baltijos kelias“ dalyviais bei dviratininkais per 3 dienas įveikia daugiau kaip 600 km. Žmonės su negalia važiuoja neįgaliųjų vežimėliais su varytuvais estafetiniu būdu. Dalyvauja 10 žmonių su negalia ir 5 savanoriai. Iš anksto suderinama dėl prieinamų nakvynių, maitinimosi vietų, tualetų.Dalyviai ir savanoriai bus aprūpinti nakvyne, maitinimu, smulkiu inventoriumi.

  •  2021.08.22 d. –„IkiVelomaratone“, važiuojant neįgaliųjų vežimėliais su spec. priedais- varytuvais ar dviračiais. Renginys vyks Vilniuje.

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/jj5kCE5cRpPBo2gp6

Susisieksime su visais užsiregistravusiais – pranešime apie Jūsų galimybes dalyvauti pasirinktame renginyje.
Jeigu Jūsų planai ar galimybės po registracijos pasikeis – prašome pranešti!

Registracija (ir kita informacija) į „Baltijos kelio“ ir „IkiVelomaratono“ renginius rugpjūčio mėn. dar bus pakartojama ir artėjant renginiams, tačiau, jeigu jau kas apsisprendėte – registruokitės dabar!

Renginių metu bus filmuojama ir fotografuojama.

Projektą remia Sporto rėmimo fondas prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Renginių organizavimo sąlygos priklausys nuo LR Vyriausybės rekomendacijų ir saugos reikalavimai dėl COVID 19 situacijos.

Daugiau informacijos: Ginta Žemaitaitytė, Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, 865242652 ginta.zemaitaityte@gmail.com

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas