Camelia vaistinė pristato lojalumo programą žmonėms su negalia

kartu

Į „Camelia“ vaistines kasdien užsuka tūkstančiai žmonių, tarp kurių – nemažai asmenų, turinčių negalią. Neretai jiems, siekiant gerai jaustis ir gyventi visavertį gyvenimą, tenka įsigyti ne vieną vaistą, papildus ar kitas svarbias prekes, o tai dažnai lemia sunkesnę finansinę situaciją. Turintys negalią dažnai susiduria ir su kitu iššūkiu – atskirtimi. Mes, „Camelia“ vaistinių tinklas, siekdami žmonėms su negalia kuo prieinamesnių kainų ir norėdami mažinti patiriamą izoliaciją visuomenėje, pristatome naują lojalumo programą „Kartu vienas dėl kito“.

„Lietuvoje gyvena daugiau nei 250 tūkstančių žmonių su įvairiomis negaliomis. Didelė dalis jų susiduria ne tik su finansiniais, bet ir priėmimo į visuomenę, iššūkiais. Tikime, kad šviesdami visuomenę, didindami jos informuotumą ir supratimą apie žmones su negalia, keisis visuomenės požiūris. Kartu vienas dėl kito turime stengtis ir kurti pokytį“, – teigia „Camelia“ vaistinių tinklą valdančios „Nemuno vaistinės“ generalinė direktorė Aušra Budrikienė.

Ne mažiau svarbus ir kitas mūsų siekis – didinti reikalingų prekių prieinamumą mažinant kainas žmonėms su negalia.

Neretai žmonės su negalia turi apribotą darbingumą ir gauna mažesnes pajamas. Visgi dėl įvairių sveikatos būklių, šiai pacientų grupei ypač svarbu įsigyti vaistų, kitų medicininių priemonių ar maisto papildų. Mūsų naujoji lojalumo programa padės šiai pacientų grupei net iki 30 proc. sumažinti savo išlaidas.

„Iki šiol į vaistinę atėję žmonės su negalia dažnai teiraudavosi dėl papildomų palankių sąlygų apsipirkimo metu. Nuo šiol galėsime pasiūlyti tapti lojalumo programos nariais ir sutaupyti,“ – priduria „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas.

Nuolaidos fizinėse vaistinėse tapus lojalumo programos dalyviu:

 • Maisto papildams -30%
 • Kosmetikai -25%
 • Nereceptiniams vaistams -20%
 • Receptiniams vaistams iki -15%
 • Kitam asortimentui – iki 20%

Nuolaidos netaikomos:

 • prekėms, kurioms taikomos kitos akcijos, nuolaidos ar pasiūlymai.
 • mineraliniam vandeniui,
 • dovanų kuponams,
 • kompensuojamiesiems vaistams ir med. prekėms, perkant su kompensuojamų vaistų receptu.

Nuolaidos ir sąlygos UAB „Nemuno vaistinė“ administracijos sprendimu gali būti pakeistos. Akcija taikoma administracijos patvirtintam prekių sąrašui, kurį galite rasti vaistinėse.

Lojalumo programos taisyklės:

 • Nuolaidos galioja tik su „Mažų kainų kortele“ (MKK), pažymėta „Kartu vienas dėl kito“ lipduku. Norint įsigyti kortelę ar pakeisti jau turimos kortelės tipą į NEIGĄLIOJO, privaloma užpildyti MKK anketą ar jos duomenų papildymo anketą;
 • MKK su „Kartu vienas dėl kito“ lipduku išduodama tik klientui, ar jo atstovui pateikus galiojantį neįgaliojo pažymėjimą;
 • Naujos kortelės kaina – 0,12 Eur. Jei klientas iki šiol turėjo MKK, kortelės tipo pakeitimas nieko nekainuoja;
 • Norint gauti lojalumo programos naudas, kiekvieno apsipirkimo metu vaistinės darbuotojui klientas privalo pateikti MKK su „Kartu vienas dėl kito“ lipduku ir galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.

Prisijunkite prie neįgaliujų lojalumo klubo vaistinėje internete ir gaukite NEMOKAMĄ PREKIŲ PRISTATYMĄ į namus.

Norint tapti neįgaliųjų lojalumo programos dalyviu vaistinėje internete, prisijungus prie paskyros arba ją susikūrus, „Paskyros informacija“ skiltyje reikia pažymėti sutikimą „Noriu tapti lojalumo programos žmonėms su negalia „Kartu vienas dėl kito“ nariu“ ir suvesti vaistinėje gautos Neįgaliojo kortelės numerį. Sistema automatiškai patikrins ar pirkėjas turi teisę į lojalumo programos žmonėms su negalia „Kartu vienas dėl kito“ naudas.

Akcijos sąlygos ir nuolaidų taikymo laikotarpis gali keistis.

Išsamesnė informacija ir atnaujintos MKK naudojimo taisyklės čia: https://apie-camelia.lt/content/54-lojalumas

 

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Komentarai 4

 1. Algirdas Saltenis

  noriu tapti lojalumo programos “Kartu vienas del kito“

 2. Vaida

  Labai ačiū, kad atkreipiant dėmesį ir rūpinatės šiais žmonėmis.

 3. Ąžuolas Piličiauskas

  Noriu gauti sūnui.

  • LZNS

   Turite nuvykti į Camelia vaistinę su sūnaus neįgaliojo pažymėjimo ir gausite nuolaidų kortelę.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas