Baltijos šalių vasaros jaunimo žaidynės 2015

vingio parko stadionas

2015 metų gegužės 15 – 17 dienomis vyks Baltijos šalių vasaros jaunimo žaidynės. Žaidynes organizuoja Lietuvos parolimpinis komitetas, renginio partneriai Latvijos ir Estijos parolimpiniai komitetai.

Toks renginys Lietuvoje vyks pirmąjį kartą. Baltijos šalių vasaros jaunimo žaidynėse dalyvaus neįgalūs vaikai ir jaunimas iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, bus svečių ir iš Baltarusijos. Dalyviai varžysis lengvosios atletikos, plaukimo, šoudauno, bočios, smiginio, baudų mėtymo rungtyse. Vaikai ir jaunimas turės galimybę išbandyti ne vieną sporto šaką. Sporto šventėje dalyvaus apie 200 žmonių.

Žaidynės vyks Vilniuje, Vingio parko stadione vyks lengvosios atletikos ir bočios varžybos, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre – šoudauno varžybos, Skroblų gatvėje esančiuose baseine ir sporto salėje – plaukimo, smiginio ir baudų mėtymo varžybos. Baltijos šalių vasaros jaunimo žaidynių atidarymas vyks Vingio parko stadione gegužės 16 dieną 10:00.

Baltijos šalių vasaros jaunimo žaidynės skirtos ne profesionaliems sportininkams, o neįgaliems vaikams ir jaunimui, kurie dar tik pradeda pažintį su sportu. Ši sporto šventė  ne tik suteiks vaikams ir jaunimui galimybę išbandyti įvairias sporto šakas, bet ir paskatins aktyviau užsiimti sportine veikla, leis susipažinti su jaunaisiais sportininkais iš kitų šalių.

Informacijos šaltinis: http://www.lpok.lt/

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas