Atnaujinamas neįgaliųjų siuntimas į profesinės reabilitacijos programą

25_foto2

VšĮ Valakupių reabilitacijos centras kviečia asmenis, turinčius fizinę, regos, klausos, sutrikusio intelekto ir psichikos negalias dalyvauti profesinės reabilitacijos programoje Valakupių reabilitacijos centre Vilniuje ir centro skyriuje Kauno mieste.

Profesinės reabilitacijos programoje gali dalyvauti: 1. asmenys, kuriems yra nustatytas 0-45 proc. darbingumo lygis ir iki sekančio darbingumo lygio nustatymo termino yra likę ne mažiau kaip 1 metai. Atitinkantys šiuos kriterijus asmenys ir norintys dalyvauti programoje, turi registruotis teritorinėje darbo biržoje; 2. asmenys, kuriems darbingumo lygis nustatomas pirmą kartą. Šiems asmenims profesinės reabilitacijos paslaugų poreikis nustatomas darbingumo lygio nustatymo metu Neįgalumo ir darbingumo lygio nustatymo tarnyboje.

Profesinės reabilitacijos paslaugos yra teikiamos nemokamai. Taip pat yra teikiamos maitinimo ir pagal poreikį apgyvendinimo paslaugos. Programos dalyviams mokama profesinės reabilitacijos pašalpa.

Siunčiamų profesinės reabilitacijos dalyvių skaičius yra ribotas! Profesinio mokymo programų sąrašą rasite čia.

Daugiau informacijos apie profesinės reabilitacijos paslaugas skaitykite www.reabilitacija.lt.

Visais Jus dominančiais klausimais prašome kreiptis telefonais:
– Vilniuje (8-5) 2477544 arba. mob. tel. 861855152 (kreiptis į Sigitą Šustickienę),
– Kaune (837) 241881 arba mob. tel. 861209937 (kreiptis į Vilmą Stankevičiūtę).

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas