Asmeninės pagalbos teikimo tvarkos aprašai, parengti lengvai suprantama kalba

248401781_182457950714781_2238312130116329661_n

Atsižvelgiant į tikslinę auditoriją, kuriai norima perteikti informaciją, tekstas lengvai suprantama kalba gali būti parengtas trimis lygiais, pradedant tekstu asmenims, turintiems labai didelių teksto suvokimo sunkumų, iki aukščiausio – asmenims, kuriems kyla sunkumų suvokiant sudėtingus tekstus ir reikia pagalbos juos suprasti.

Siekiant išlaikyti detalią asmeninės pagalbos teikimo tvarkų informaciją, tekstai buvo verčiami aukščiausiu lengvai suprantamos kalbos lygiu.

Tai puiki galimybė visiems, norintiems suprasti pakankamai detalią informaciją apie jiems ar jų artimiesiems galimą suteikti asmeninę pagalbą.

Kviečiame susipažinti:

  • Asmeninės pagalbos poreikio nustatymo ir asmeninės pagalbos teikimo tvarkos aprašas
  • Neįgaliojo mokėjimo už asmeninę pagalbą dydžio nustatymo tvarkos aprašas
  • Valstybės biudžeto lėšų asmeninei pagalbai teikti paskirstymo, pervedimo, naudojimo, atsiskaitymo ir kontrolės tvarkos aprašas

Asmeninės pagalbos poreikio nustatymo ir asmeninės pagalbos teikimo aprašo paaiškinimas

Neįgaliojo mokėjimo už asmeninę pagalbą dydžio nustatymo tvarkos aprašo paaiškinimas.

Valstybės biudžeto lėšų asmeninei pagalbai teikti paskirstymo, pervedimo, naudojimo, atsiskaitymo ir kontrolės tvarkos aprašas

Informacijos šaltinis: www.ndt.lt

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas