10-oji neįgaliųjų šventė „Tau, Vilniau!“ – jau šį sekmadienį

Tau vilniau 2014

Rugsėjo 7 d. (sekmadienį) 11 val. Katedros aikštėje (Vilnius), prasidės jau 10-oji respublikinė neįgaliųjų darbų paroda-mugė-koncertas „Tau – Vilniau!“, kuris prisideda prie neįgaliųjų žmonių integracijos visuomenėje stiprinimo.

Šiemet į šventę suvažiuos daugiau kaip 1500 neįgaliųjų, atstovaujančių net 130 organizacijų. Mugėje savo darbus eksponuos ir pardavinės neįgalieji liaudies amatų meistrai, namudininkai iš įvairių Lietuvos vietų. Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“ visus kvies pajudėti, pasportuoti. Jiems koncertuos ne tik geriausi neįgaliųjų meno saviveiklos kolektyvai, bet ir populiari atlikėja Liepa Mondeikaitė, Lietuvos kariuomenės garbės sargybos orkestras ir diksilendas „Sweetband“. Renginį ves Jurgis Brūzga.

Šventė „Tau, Vilniau!“ – tai galimybė neįgaliems žmonėms iš įvairių regionų susiburti kartu ir pristatyti visuomenei kūrybinius, darbinius pasiekimus bei neišsenkančią dvasios stiprybę. Vilniečiai bei miesto svečiai turės galimybę apžiūrėti ir įsigyti suvenyrų, meninių dirbinių, pasiklausyti kaimo kapelų pasirodymų, pasivaišinti kareiviška koše, šauniai pasilinksminti.

Šventės metu Katedros aikštėje veiks „Info taškas“, kuriame neįgalieji, jų artimieji ir visi miesto svečiai bus konsultuojami socialinės apsaugos ir užimtumo klausimais.

Renginį globoja socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Renginį organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“.

Maloniai kviečiame visus aktyviai dalyvauti!

Daugiau informacijos skelbiama: www.guboja.lt.

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas