Sąmatininkas (galima nuotoliniu)

Miestas: Visa Lietuva
Sektorius: Kiti specialistai
Siūlomas atlyginimas: 1200 € per mėnesį

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis:

Darbo aprašymas:
– Komercinių pasiūlymų ruošimas ir ryšių su klientais palaikymas;
– Gaminių ir sprendimų pristatymas klientui;
– Galimas nuotolinis darbas;
– Klientų aptarnavimas el.paštu;
– Komandinis darbas su pardavėjais;
– Informacijos rinkimas, sisteminimas ir pateikimas.
– Specifikacijų, dokumentacijos suruošimas.
– Atlyginimas priklausantis tiesiogiai nuo rezultatų.

Reikalavimai darbuotojui:

Reikalavimai: - Noras aktyviai, savarankiškai dirbti ir užsidirbti; - Gebėjimas efektyviai bendradarbiauti su partneriais ir klientais; - Puikūs bendravimo, derybiniai ir organizaciniai sugebėjimai; - Orientacija į rezultatą, aktyvumas, iniciatyvumas ir savarankiškumas; - Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Darbas su Open Office - privalumas) - Ne mažesnė nei 1 metų panašaus darbo patirtis (privalumas); - Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (privalumas); - Atsakingumas, sąžiningumas; - Idealus lietuvių kalbos mokėjimas būtinas. Anglų kalba būtina. Rusų, lenkų kalbų mokėjimas (nebūtinas, bet didelis privalumas).

Įmonė siūlo:

Įmonė siūlo: - Savarankišką ir atsakingą darbą; - Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį; - Darbą kurį būtų galima suderinti dirbti iš namų, jei nėra galimybės kasdien atvykti į darbą. Informacija apie darbą: Vieta: pageidautina Panevėžys (būtų lengviau mokytis), bet jei reikia yra galimybė dirbti iš namų. Priėmimo data: iš karto Darbo pobūdis: pilna darbo diena, darbuotojas Jeigu nesvetimi tikslieji mokslai ir skaičiai, esate iniciatyvus, sugebantis priimti sprendimus, atsakingas bei veiklus - atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą (CV) ir trumpą motyvacinį laišką adresu Info@ometa.lt .

Apie įmonę:

UAB "OMETA" tai nuo 1995 metų Lietuvos rinkoje dirbanti įmonė, prekiaujanti garažo ir kiemo vartais, aptvėrimais, stogų ir sienų dangomis, automatika, voljerais, būdomis, skardos profiliavimu. Šiuo metu bendrovė užsiima ne tik prekyba, importu, bet ir gamyba, garantiniu bei pogarantiniu aptarnavimu.

OMETA
OMETA
Tel.: +37065256565

Siųsti pranešimą darbdaviui el. paštu


* Privalomi laukeliai.