Nauji šeši žemagrindžiai autobusai veš Kauno rajono gyventojus

kautra

Raudondvario dvare Kauno rajono gyventojams buvo pristatyti nauji „Temsa MD9 LE” žemagrindžiai autobusai.

Šiais šešiais naujais autobusais bus vežami Kauno rajono gyventojai. Tai aukščiausios klasės, žemagrindžiai priemiestiniai autobusai. Autobusuose įrengtos 33 sėdimos ir 19 stovimų vietų. Šiuos autobusus įsigijo UAB „Kautra“, jau daugelį metų vežanti keleivius Kauno rajone.

Naujieji „Temsa” autobusai Kauno rajono gyventojus pasitinka su jau įprastais privalumais – patogiomis sėdynėmis, kondicionieriumi, elektroninėmis švieslentėmis, ekologišku varikliu (EURO 6 standartas), rampa judėjimo negalią turintiems keleiviams ir kt..

„Kauno rajone pridėjus šiuos naujus, važiuos jau 16 žemagrindžių, šiuolaikiškų “Kautros” autobusų, pritaikytų keleiviams su judėjimo negalia. Matome gyventojų poreikį ir toliau didiname pasiūlą keliauti autobusu visiems. Džiaugiamės, kad šiuos žemagrindžius „Temsa MD 9 LE“ autobusus, su kuriais važiuojame Kauno rajone jau šešti metai, puikiai įvertino keleiviai“, – kalbėjo UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Naujieji autobusai važinės populiariausiais Kauno priemiesčio maršrutais – į Kulautuvą, Lapes, Batėgalą, Čekiškę ir kt.. Šiuos maršrutus aptarnauja UAB „Kautra“.

Naujienos šaltinis: www.kautra.lt

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas