Duomenų bazės administratorius (-ė)

Miestas: Kaunas
Sektorius: Kiti specialistai
Siūlomas atlyginimas: 1000-1380 eur/mėn (neatskaičius mokesčių) € per mėnesį

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis:

Darbas su vidine duomenų baze;
Darbas su vaizdo stebėjimo sistemomis;
Duomenų palyginimas, neatitikimų tikrinimas;
Trūkstamos informacijos surinkimas iš kitų padalinių;
Atliktų darbų ataskaitų rengimas;
Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui:

Kompiuterinis raštingumas MS Office (Excel, Word) programomis; Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje; Kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas ir orientacija į kokybiškus rezultatus, analitinis mąstymas, greita orientacija; Noras dirbti ir atlikti pasikartojančias užduotis.

Įmonė siūlo:

Galimybę dirbti pilnu etatu arba lanksčiu darbo grafiku; Darbo užmokestį nuo 1000 iki 1380 €/mėn. (neatskaičius mokesčių); Išskirtines ir tik įmonės darbuotojams skirtas nuolaidas „Šilas“ parduotuvių tinkle; Neturint reikiamos patirties, suteiksime visas reikalingas teorines ir praktines žinias; Visas reikiamas darbo priemones; Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybę; Išskirtines ir tik įmonės darbuotojams skirtas nuolaidas „Šilas“ parduotuvių tinkle; Premiją už atvestą ir įdarbintą draugą; Dovanas darbuotojams ir jų vaikams švenčių proga, paramą nutikus nelaimei; Draugišką bendradarbių komandą bei palaikančius vadovus. Norėdami kandidatuoti – atsiųskite mums savo CV arba galite skambinti telefonu (8 37) 750131, 8 601 36844 (darbo dienomis 8-17 val.). Kreipdamiesi ir pateikdami savo asmens duomenis, nurodytus kandidatavimo formoje ir/ar Jūsų pateiktose dokumentuose į laisvą UAB „Eiginta“ darbo vietą, Jūs sutinkate su savo pateiktų asmens duomenų naudojimu atrankos tikslais. Dėkojame už susidomėjimą, susisieksime su atrinktais kandidatais.

Apie įmonę:

UAB „Eiginta“ valdomas prekybos tinklas ŠILAS - tai lietuviško kapitalo įmonė, savo prekybinę veiklą vykdanti nuo 1992-ųjų metų. Per daugiau nei 28 metus, įmonė pelnytai džiaugiasi kauniečių pasitikėjimu. Šiuo metu 26 prekybos tinklo parduotuvės, įsikūrusios Kauno mieste bei rajone, savo pirkėjams siūlo platų prekių asortimentą ir greitą aptarnavimą. Mažmeninė prekyba – ypač dinamiškas verslas, todėl jei esi veržli, energinga ir pozityviai mąstanti asmenybė – ši veikla pati geriausia galimybė atskleisti savo potencialą. Prisijunk prie mūsų ir kartu apsipirkimą pirkėjams, paverskime maloniu atokvėpiu kasdienių darbų maratone, renkantis maistą kiekvienai dienai.

Violeta
UAB "Eiginta"
Tel.: 837750131

Siųsti pranešimą darbdaviui el. paštu


* Privalomi laukeliai.