Svetainių kūrimas ir priežiūra

Miestas: Kita
Sektorius: IT, internetas, kompiuteriai

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis:

Darbas iš namų, internetu, nepilnu etatu, laisvu laiku. Internetinių svetainių priežiūra.
Pirminis darbas- informacijos talpinimas ir atnaujinimas internetinėse svatainėse. Internetiniių svatainių kūrimo žinios nėra reikalingos, bus apmokyta kaip talpinti informaciją: tekstas ir nuotraukos. Didžiąją dalį teksto galima išsiversti iš anglų kalbos.
Kiti papildomai darbai, apmokami atskirai, jei darbuotojas turi reikiamus įgūdžius ir žinias:
– SEO analizė, pasiūlymai, optimizavimas, adwords kompanijų kūrimas.
– Socialiniuose tinkluose komunikacijos palaikymas, auditorijos pritraukimas.
– Skelbimų talpinimas internete.

Reikalavimai darbuotojui:

- Noras aktyviai, savarankiškai dirbti ir užsidirbti; - Orientacija į rezultatą, aktyvumas, iniciatyvumas ir savarankiškumas; - Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai; - Atsakingumas, sąžiningumas; - Geros lietuvių kalbos žinios, rašymas be klaidų; - Geras anglų kalbos supratimas savarankiškai išsiverčiant tekstą; - Rusų, lenkų, anglų kalbų mokėjimas (privalumas).

Įmonė siūlo:

- Mobilią, nepririštą darbo vietą; - Laivą darbo grafiką; - Savarankišką ir atsakingą darbą; - Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;

Apie įmonę:

UAB "OMETA" tai nuo 1995 metų Lietuvos rinkoje dirbanti įmonė, prekiaujanti garažo ir kiemo vartais, aptvėrimais, stogų ir sienų dangomis, automatika, voljerais, būdomis, skardos profiliavimu. Šiuo metu bendrovė užsiima ne tik prekyba, importu, bet ir gamyba, garantiniu bei pogarantiniu aptarnavimu.

Andrius
OMETA, UAB
Tel.: +37065256565

Siųsti pranešimą darbdaviui el. paštu


* Privalomi laukeliai.