Stalius

Miestas: Jonava
Sektorius: Kiti specialistai

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis:

  • Medienos komponentų gamyba;
  • Medinių ruošinių gamyba;
  • Baldinių detalių apdirbimas rankiniais įrankiais;
  • Medinių baldų surinkimas iš detalių.

Reikalavimai darbuotojui:

Brėžinių skaitymas; Medienos apdirbimo savybių žinojimas; Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija; Be žalingų įpročių. Privalumai Staliaus staklininko pažymėjimas; Panašaus darbo patirtis; Patirtis dirbant su rankiniais įrankiais.

Įmonė siūlo:

Visas socialines garantijas ir stabiliai mokamą darbo užmokestį; Darbo grafikas: 8:00 - 16:30 val., 5 d. d. per savaitę; Darbo vieta - Žeimiuose; DU pagal susitarimą, tačiau su perspektyva didėti.

Apie įmonę:

UAB „Baltic Home" beveik devynerius metus veikianti ir besiplečianti socialinė gamybinė įmonė. Socialinės įmonės statusas mums svarbus tuo, kad ne tik dirbame su geriausiais savo srities negalią turinčiais specialistais, bet ir padedame jiems įsitraukti į visuomenę, tobulėti profesiniame bei asmeniniame lygmenyje. Įmonė specializuojasi medienos komponentų gamyboje, aprūpina klijuotais medienos skydais kitas įmones bei teikia siuvimo paslaugas. UAB “Baltic Home” turi keturis padalinius Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Marijampolėje, kurie teikia subrangos (siuvimo) paslaugas. Pagrindinė įmonės gamybinė bazė yra įsikūrusi Žeimių miestelyje, Jonavos raj., kur vykdoma smulkiaserijinė bei stambiaserijinė gamybos. Gamybinėse patalpose gausu naujų ir inovatyvių, darbui su mediena pritaikytų, įrengimų.

Monika
UAB "Baltic Home"
Tel.: +37065991234

Siųsti pranešimą darbdaviui el. paštu


* Privalomi laukeliai.