Nemokama psichologinė pagalba Antakalnio poliklinikoje

Psichologinė pagalba

Antakalnio poliklinikoje tęsiama savižudybių prevencijos iniciatyva ir Vilniaus miesto gyventojams teikiama nemokama ir anonimiška trumpalaikė psichologinė pagalba, skirta vilniečiams nuo 16 metų, kuriems reikalinga neatidėliotina psichologinė pagalba.

ANONIMINĖ NEMOKAMA PSICHOLOGINĖ PAGALBA

Pagalba teikiama į krizinę situaciją patekusiems žmonėms: susidūrus su artimojo savižudybe ar ketinimu nusižudyti, patyrus kitą sukrečiantį gyvenimo įvykį, išgyvenant stiprius nerimo, baimės ar beviltiškumo jausmus, turint minčių apie savižudybę.

Pagalbos galite kreiptis be išankstinės registracijos, psichologai jūsų lauks 104 kab. darbo dienomis:

Pirmadieniais 14:00 – 18:00
Antradieniais 08:00 – 12:00
Trečiadieniais 14:00 – 18:00
Ketvirtadieniais 14:00 – 18:00
Penktadieniais 08:00 – 12:00

Jei turite klausimų, kreipkitės telefonu 8 674 90078 (aukščiau nurodytu konsultacijų laiku). Neatsiliepus ar neprisiskambinus, psichologai jums perskambins.

JAUNIMO PSICHOLOGINĖS KONSULTACIJOS

Poliklinika taip kviečia Vilniaus jaunimą (14-29 metų) į nemokamos anonimines psichologines konsultacijas nerimo, depresinių nuotaikų, priklausomybių klausimais. Konsultacijos finansuojamas 2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo lėšomis.

Jaunimo konsultacijoms reikalinga registracija telefonu 8 674 90078 arba el. paštu jaunimui@antakpol.lt. Susitikimų laikas su psichologais derinamas individualiai.
Informacija dėl kurios kreipiatės yra konfidenciali.

Nemokama anoniminė psichologinė pagalba teikiama Antakalnio poliklinikoje (Antakalnio g. 59, Vilnius).

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Komentarai 2

  1. Lina

    Laba diena,
    ar vis dar teikiate nemokamas konsultacijas 16-29 metų jaunimui?

    • LZNS

      Negalime atsakyti į jūsų klausymą, kreipkitės straipsnyje nurodytais kontaktais, nes šias paslaugas teikia ne LŽNS, o Antakalnio poliklinika.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published