Neįgalių studentų apklausa

studentai

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendindamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vidaus audito rekomendacijas, atlieka Finansinės paramos neįgaliems studentams teikimo tyrimą.

Tyrimas skirtas finansinės paramos studijuojantiems neįgaliesiems mechanizmo tobulinimui. Tam tikslui parengėme apklausos anketą.

Anketos anoniminės.

Apklausa vykdoma iki spalio 31 d.

Maloniai prašome užpildyti anketą, paspaudę šią nuorodą į elektroninę apklausos anketą: ANKETA STUDENTAMS

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Komentarai 1

  1. Donatas

    Gėda Šiaulių darbo biržai !!! Jei esi 100% darbingas gausi visas galimybes rasti sau tinkantį darbą, todel dabar kaltinu save, kad patariau savo neigaliam draugui ieškoti jam tinkančio darbo. Tai buvo tikras pasišaipymas iš žmogaus! Visu pirma turejo darytis galybe tyrimu kuriuos pasidaryti kainavo pinigus ir užtruko menesį laiko. Nustatė, kad jam gali pasiuliti baigti drožinejimą o ką gali dirbti pabaigus drožinėjimą? Kol jis darėsi tyrimus kuriu birža taip reikalavo jis susirado darbą su juvelyrika, bet jam reikia pabaigti mokslus palangoje. Darbo biržoje jam griežtai buvo pasakyta nesvaigti. Sako eik drožinet.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published