Lietuvos žmonių su negalia sąjunga

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga logo

Transporto išlaidų kompensacija

viesasis-transportas

Transporto išlaidų kompensacijos nuo 2019-01-01 nustatant specialiuosius poreikius nebeskiriamos

 

Transporto išlaidų kompensacija mokama laikotarpiu, kuriuo asmeniui nustatytas šis poreikis, t. y. kompensacija asmeniui mokama iki tos dienos (imtinai), iki kurios asmeniui nustatytas specialiojo transporto išlaidų kompensacijos poreikis.

Pasibaigus specialiojo transporto išlaidų kompensacijos poreikio nustatymo terminui, šis poreikis nenustatomas pakartotinai, transporto išlaidų kompensacijos mokėjimas nutraukiamas.

Komentarai 4

 1. rasa

  laba diena,noreciau paklausti,o globejui,kuris rupinasi ir slaugo senyva visiska negalia turinty zmogu,ar priklauso bent kazkokio socialines garantijos,transporto islaidos,pasalpa ar panasiai,aciu.

  • LZNS

   Ne, nepriklauso jokios pašalpos ar išmokos už slaugymą.
   Jeigu asmuo kurį slaugote yra sukakęs senatvės pensijos amžiaus ir yra nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis, tai juos lydintis asmuo (važiuojantis kartu) gali važiuoti visuomeniniu transporto su 80 procentų nuolaida.

 2. Raimondas

  Laba diena,norėčiau paklausti.Esu nedarbingas 0-25 proc. IKI 2018m. 12mėn. gaudavau pašalpą iš socialinės rūpybos skyriaus. 2019m. 01 mėn. pašalpa neišmokėta,nors nedarbingumas nustatytas iki 2030 metų. Įdomu žinoti ar toliau bus mokama pašalpa?

  • LZNS

   Šiomis dienomis šalpos pensijos išmokamos į gyventojų banko sąskaitas, o nuo kitos savaitės pradedamos pristatyti į namus ir išmokėti Lietuvos pašte. Tai nežinau kokiu būdu jūs gaunate pensiją, negaliu komentuoti kada ją gausite.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published