Mokymų koordinatorė (-ius)

Miestas: Vilnius
Sektorius: Administratoriai
Siūlomas atlyginimas: 650-1000 € per mėnesį

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis:

Ieškome organizuoto, gebančio gerai komunikuoti telefonu ir el. paštu mokymų koordinatoriaus darbui tiek namuose, tiek biure (abu variantai pilnai galimi). Darbo uždaviniai apimtų lektorių paiešką, derybų su jais vedimą, mokymo grafikų derinimą, ataskaitinių dokumentų rengimą ir patikrą, tvarkingą dokumentavimą, mokymų organizavimą su užsakovu ir su lektoriumi.

Reikalavimai darbuotojui:

Geri komunikavimo įgūdžiai, gebėjimas vienu metu dirbti su dideliu kiekiu užduočių, organizuoti keletą mokymų lygiagrečiai. Pageidautinas aukštasis išsilavinimas, darbo patirtis mokymų, seminarų organizavime arba dirbant su ES paramos projektais būtų didžiulis privalumas.

Įmonė siūlo:

Siūlome darbą, kurį galima dirbti nuotoliniu būdu. Darbas nepriklauso nuo darbo vietos, tačiau galimybės dirbti biure su kolektyvu būtų sudaromos darbuotoji pageidaujant. Mūsų biuras yra įsikūręs trečiame aukšte, ir pastate nėra lifto. Siūlome darbą nuo pusės iki pilnos darbo dienos, taip pat susitvarkant su darbu ir turint noro bei sugebėjimų - siūlome ir galimybes užsidirbti papildomai atliekant papildomas užduotis. Siūlome premijas už labai gerai atliktą darbą.

Apie įmonę:

Mūsų viešoji įstaiga užsiima mokymų organizavimu viešojo ir ir privataus sektoriaus subjektams įvairiomis temomis. Nuolatos ieškome lektorių bendradarbiavimui bei plečiame savo veiklą, sparčiai didiname pasirašytų sutarčių skaičių, šiuo metu turime užtikrintus sutartinius įsipareigojimus ateinančius 3 metus, kas laiduoja stabilią veiklą.

Mindaugas
Tel.: 867208770

Siųsti pranešimą darbdaviui el. paštu


* Privalomi laukeliai.