Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija paskelbė 2016 m. sporto varžybų kalendorių

Medaliai

Eil. Nr. Renginio pavadinimas Data Renginio vieta Dalyvauja
Vasaris
1. Vilniaus m. atviras neįgaliųjų Bočios čempionatas Lietuvos Valstybės Atkūrimo dienai paminėti.
Organizatorius: NSK „Atrama“
16 Vilnius sporto klubai
2. Respublikos individualus šachmatų čempionatas
Organizatorius: LNSF
19-20 Vilnius
Pilaitės pr.20
Entuziastas Santaka Draugystė Vilnis Šešupė Kiti -Neribojama
3. Respublikos greitųjų šachmatų čempionatas
Organizatorius: LNSF
21 Vilnius
Pilaitės pr.20
sporto klubai
4. Respublikos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas
Organizatorius: LNSF
27 Šiauliai Daukantų g.23 sporto klubai
Kovas
1 Respublikos plaukimo čempionatas
Organizatorius: LNSF
05 Kaunas
Kovo 11-sios g.25
sporto klubai
2 Vilniaus miesto atviras komandinis neįgaliųjų stalo teniso čempionatas
Organizatorius: NSK „Atrama“
06 Vilnius sporto klubai
3 Tinklinio (sėdint) turnyras NSK „Santaka“ taurei laimėti
Organizatorius: NSK „Santaka“
11 Kaunas
Žeimenos g. 66 (Plechavičiaus kadetų m-la),
sporto klubai
4 Respublikos šaudymo iš pneumatinių ginklų
(šautuvo ir pistoleto) čempionatas
Organizatorius: LNSF
12 – 13 Kaunas
V.Krėvės 112a,
sporto klubai
5 Respublikos vežimėlių krepšinio čempionato I turas
Organizatorius: LNSF
19 – 20 Kaunas
Sporto g.6
sporto klubai
Balandis
1 Respublikos stalo teniso čempionatas
Organizatorius: LNSF
02 – 03 Šalčininkai Pramonės g.1 sporto klubai
2 Italijos atviros lengvosios atletikos ir IPC Grand Prix varžybos 08 – 10 Italija
Grosseto
Rinktinė
3 Respublikos biliardo čempionatas (Pulas)
Organizatorius: LNSF
09 – 10 Šiauliai
Tilžės g.121 (Biliardinė)
sporto klubai
4 NSK „Vilnis“ stalo teniso turnyras skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti
Organizatorius: NSK „Vilnis“
tikslinama Vilnius sporto klubai
5 Respublikos tinklinio (sėdint) čempionato I turas
Organizatorius: LNSF
16-17 Šiauliai, Pramonės g. 10 „Šiaulių energija“ sporto salė sporto klubai
6 Pasaulio šaudymo taurės varžybos 27- 05 04 Lenkija
Šecinas
Rinktinė
Gegužė
1 Europos plaukimo čempionatas 01-07 Portugalija Rinktinė
2 NSK „Siekis“ bočia ir smiginio turnyras – „Siekiam taikliau“
Organizatorius: NSK „Siekis“
tikslinama  Marijampolė sporto klubai
3 Bočios varžybos skirtos Ukmergės m. šventei
Organizatorius: NSK „Vilkmergė“
tikslinama Ukmergė sporto klubai
4 Tinklinio (sėdint) „Feniksas“ klubo taurei laimėti turnyras
Organizatorius: NSK „Feniksas“
tikslinama Vilnius sporto klubai
5 Orientavimosi sporto NSK „Santaka“ taurei laimėti varžybos
Organizatorius: NSK „Santaka“
13 Kaunas sporto klubai
6 Respublikos lengvosios atletikos čempionatas
Organizatorius: LNSF
21 Šiauliai
Daukantų g.23
sporto klubai
7 Moksleivių lengvosios atletikos čempionatas
Organizatorius: LNSF
21 Šiauliai
Daukantų g.23
sporto klubai
8 Europos orientavimosi sporto čempionatas 21-28 Čekija
Jesenik
Rinktinė
9 Olimpinė diena 28 Šiauliai sporto klubai
Birželis
1 Vežimėlių krepšinio taurė tikslinama Lenkija
Lodz
Rinktinė
2 Bočios „Fenikso“ taurei laimėti turnyras
Organizatorius: NSK „Feniksas“
tikslinama Vilnius sporto klubai
3 Europos lengvosios atletikos čempionatas 10-16 Italija Rinktinė
4 Tarptautinis tinklinio (sėdint) turnyras
Organizatorius: LNSF
17-19 Trakai
Karaimų g.73
Rinktinė
5 IWAS pasaulio jaunimo žaidynės 28-07 03 Čekija
Praha
Rinktinė
Liepa
1 Lampėdžių plaukimo maratonas Distancija neįgaliems 500m 06 Kaunas sporto klubai
2 Respublikos čempionatai: Peilių svaidymo, žūklės, smiginio, 16 kg svarčio kilnojimo
Organizatorius: LNSF
06-08 Daugai sporto klubai
3 Respublikos paplūdimio tinklinio čempionatas
Organizatorius: LNSF
07-08 Daugai sporto klubai
4 Europos vežimėlių krepšinio B Diviziono čempionatas 09-18 Bosnija ir Hercegovina
Sarajevo
Rinktinė
5 Paplūdimio tinklinio (sėdint) „Feniksas“ klubo taurei laimėti turnyras
Organizatorius: NSK „Feniksas“
tikslinama Palanga sporto klubai
6 NSK „Siekis“ vasaros sporto šventė – „Mes galingi“
Organizatorius: NSK „Siekis“
tikslinama Marijampolė sporto klubai
Rugpjūtis
1 Respublikos orientavimosi sporto čempionatas
Organizatorius: LNSF
12-14 Druskininkai sporto klubai
2 Sudeikių plaukimo maratonas. Distancija neįgaliems 500m. Starto mokesčio neįgaliems nėra 13 Utenos raj. Sudeikiai sporto klubai
3 Pasaulio orientavimosi sporto čempionatas 20-28 Švedija
Stromstad
Rinktinė
4 „Pasiek daugiau„ lengvosios atletikos varžybos
Organizatorius: Vilkaviškio raj. neįgaliųjų sporto klubas
27 Birštonas sporto klubai
Rugsėjis
1 Šaudymo varžybos KKISK „Santaka“ taurei laimėti
Organizatorius: NSK „Santaka“
01 Kaunas sporto klubai
2 Lauko bočia, žūklė ir kt. NSK „Santaka“ taurei laimėti varžybos
Organizatorius: NSK „Santaka“
09 -11 Ukmergės raj. Vepriai sporto klubai
3 Parolimpinės žaidynės 07-18 Brazilija
Rio de Žaneiro
Rinktinė
4 Respublikos bočios čempionatas
Organizatorius: LNSF
17 Ukmergė sporto klubai
Spalis
1 Bočios varžybos NSK „Santaka“ taurei laimėti
Organizatorius: NSK „Santaka“
01 Kaunas sporto klubai
2 Ukmergės NSK „Vilkmergė“ bočios, smiginio, šaudymo iš pneumatinio ginklo turnyrai
Organizatorius: NSK „Vilkmergė“
tikslinama Ukmergė sporto klubai
3 Stalo teniso „Fenikso“ klubo taurei laimėti turnyras
Organizatorius: NSK „Feniksas“
tikslinama Vilnius sporto klubai
4 Tinklinio (sėdint) NSK „Entuziastas“ taurei laimėti turnyras
Organizatorius: NSK „Entuziastas“
08 Šiauliai
Pramonės g. 10, Šiaulių energija sporto salė
sporto klubai
5 Respublikos tinklinio (sėdint) čempionato II turas
Organizatorius: LNSF
15-16 Klaipėda sporto klubai
6 Respublikos vežimėlių krepšinio čempionato II turas
Organizatorius: LNSF
22-23 Šiauliai, Pramonės g.13 sporto klubai
Lapkritis
1 Respublikos šaškių čempionatas
Organizatorius: LNSF
05 Vilnius Pilaitės pr.20, (Green Vilnius Hotel) sporto klubai
2 NSK „Siekis“ tinklinio (sėdint) turnyras – „Pasiek aukščiau“
Organizatorius: NSK „Siekis“
tikslinama Marijampolė sporto klubai
3 Smiginio „Fenikso“ klubo taurei laimėti turnyras
Organizatorius: NSK „Feniksas“
tikslinama Vilnius sporto klubai
4 NSK „Siekis“ – Neįgaliųjų komandinės šachmatų varžybos
Organizatorius: NSK „Siekis“
tikslinama Marijampolė sporto klubai
5 Uždarų patalpų šaudymo iš lanko, smiginio, baudų mėtymo ir bočia žaidynės „Alytaus miesto mero taurei – 2016“ laimėti
Organizatorius: NSK „Alytupis“
tikslinama Alytus sporto klubai
6 Tinklinio (sėdint) „Žuvėdros“ klubo taurei laimėti turnyras
Organizatorius: NSK „Žuvėdra“
26 Klaipėda sporto klubai
7 Plaukimo veteranų čempionatas
Distancija neįgaliems 50m arba 100m. l/st. Starto mokesčio neįgaliems nėra.
27 Kaunas sporto klubai
Gruodis
1 Tarptautinis vežimėlių krepšinio turnyras
Organizatorius: LNSF
02- 04 Anykščiai Liudiškių g. 18 sporto klubai
2 Vilniaus m. atviras neįgaliųjų stalo teniso čempionatas Tarptautinei Neįgaliųjų Dienai paminėti.
Organizatorius: NSK „Atrama“
tikslinama Vilnius sporto klubai

LZNS - post author

Mums labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvautų visuomenės gyvenime.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published