Klientų aptarnavimo telefonu vadybininkas

Miestas: Vilnius
Sektorius: Vadybininkai
Siūlomas atlyginimas: 500 € per mėnesį

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis:

Sistemingas potencialių klientų kvietimas telefonu, į finansinio pobūdžio konsultacijas;
Konsultacijų laiko derinimas.

Reikalavimai darbuotojui:

Atsakingo; Entuziastingo; Komunikabilaus, charizmatiško; Pritraukiančio kliento dėmesį savo balsu bei iškalba; Gebančio užmegzti ir palaikyti dialogą; Taisyklingai kalbančio lietuvių kalba ; Norinčio mokytis - tobulėti, kilti karjeros laiptais - užsidirbti; Orientuoto į rezultatus, atkaklaus bei ambicingo, kartu su komanda siekiančio užsibrėžtų tikslų; Mokančio įsiklausyti, tinkamai įvertinti ir panaudoti išgirstą informaciją (imlaus); Patirtis panašioje darbo srityje, bendravime su klientais telefonu, būtų didelis privalumas ir sėkmės garantas mūsų įmonėje.

Įmonė siūlo:

Atlyginimas: 500- 1300 Eur. Stabilų, fiksuotą atlyginimą už atliktus skambučius klientams; Motyvuojančius priedus už atvykusius klientus į konsultacijas; Papildomas priedas prie atlyginimo, nuo parduotų finansinių produktų sumos, konsultacijų metu; Lankstų darbo grafiką (galimybė darbą derinti su studijomis). Asmeninio ir profesinio augimo galimybes, dalyvavimas konkursuose, mokymuose, seminaruose; Dalyvavimą motyvacinėje įmonės programoje; Karjeros galimybes mūsų įmonėje ir ne tik; Jaunatvišką, draugišką , verslų kolektyvą; Darbo rezultatų bei gebėjimų įvertinimą; Renginiai,sporto šventės, kelionės, bendros išvykos su kolegomis.

Apie įmonę:

2009 metais įkūrėme pirmąjį ofisą Vilniuje. Pelnydami vis daugiau klientų pasitikėjimo, pradėjome plėsti savo veiklą Lietuvos mastu. Dabar mus galite rasti Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje, kuriuose dirba apie 200 konsultantų. Pagrindinis mūsų sėkmės principas - darbuotojai, kurie siekia užmegzti ryšį su žmogumi, įsiklausyti į Jo pageidavimus. Tai padeda išsirinkti geriausią draudimo variantą, atitinkantį esamus lūkesčius. Esame ištikimi savo klientams, todėl būsime su Jumis nuo pat pirmosios iki paskutinės sutarties galiojimo dienos.

Rokas
UAB "Finansinis sprendimas"
Tel.: 860493285

Siųsti pranešimą darbdaviui el. paštu


* Privalomi laukeliai.