Ieškome darbo
Seminarą „Ieškome darbo“ sudaro dvi dalys: 1. Kaip gaut darbą? ir 2. Kaip ugdyti savivertę ir pasitikėjimą savimi?
Pirmoje dalyje išgirsite dešimt taktikų, kaip padidinti savo galimybes įsidarbinti, o antroje dalyje sužinosite esminius pasitikėjimo savimi principus, menkos savivertės priežastis ir įgysite instrumentus, kurių pagalbą galėsite sau padėti.
Norėdami peržiūrėti seminaro video medžiagą prašome užpildyti žemiau esančia formą
Komentarai 2
Virginija Sablauskiene
Gerb.,
Jei pavyktu isidarbinti, neinformavus darbdavio apie nustatyta 45% darbingumo lygi, ar susigrazinciau mokescius pateikus deklaracija VMI. Ar nekiltu problemu su SODRA, darbo inspekcija ir t.t. Negaliu dirbti naktinio darbo ir virsvalandiniu darbu. DiagnozeF25.1. Laukiu Jusu patarimo i el. pasta v.sablauskiene@ gmail.com.
Pagarbiai
LZNS
Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas (Suvestinė redakcija nuo 2018-07-01 iki 2019-06-30)
33 straipsnis. Darbuotojo pareigos
1. Kiekvieno darbuotojo pareiga yra vykdyti įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos norminių dokumentų reikalavimus ir darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimus, su kuriais jie supažindinti ir apmokyti juos vykdyti, ir kaip galima labiau rūpintis savo ir kitų darbuotojų sauga ir sveikata remiantis savo žiniomis ir vadovaujantis padalinio vadovo, darbdaviui atstovaujančio asmens duotais nurodymais. Darbuotojai, rūpindamiesi savo ir kitų darbuotojų sauga ir sveikata, privalo:
11) gavus Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išvadą dėl darbo pobūdžio ir sąlygų, išvados kopiją pateikti darbdaviui.
38 straipsnis. Dirbančių neįgaliųjų saugos ir sveikatos garantijos
2. Sveikatos priežiūros įstaigos išvada dėl neįgaliojo galimybės dirbti konkretų darbą privaloma darbdaviui ir darbuotojui.
Taigi Darbų saugos įstatymas nurodo, kad gydymo įstaigų nurodymai nedirbti naktinio ar viršvalandinio darbo jums yra privalomi ir jų nesilaikant gali kilti problemų su darbo inspekcija.