CNC operatorius

Miestas: Jonava
Sektorius: Techninis darbas, inžinerija

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis:

  • Darbas su CNC staklėmis;
  • Darbas su projektavimo programomis;
  • Brėžinių skaitymas.

Reikalavimai darbuotojui:

Informacinis raštingumas; Programavimo pradmenys; Gebėjimas dirbti su projektavimo programomis, tokiomis kaip Autocad, Solidworks ar pan.; Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija; Be žalingų įpročių. Privalumai Patirtis dirbant su CNC staklėmis; Patirtis apdirbant medieną; Staliaus staklininko pažymėjimas; Išsilavinimas medienos srityje.

Įmonė siūlo:

Darbdavio įsipareigojimai: Visos socialinės garantijos ir stabiliai mokamas darbo užmokestis; Darbo grafikas: 8:00 - 16:30 val., 5 d. d. per savaitę; Darbo vieta – Žeimiuose; DU pagal susitarimą, tačiau su perspektyva didėti.

Apie įmonę:

UAB „Baltic Home" beveik devynerius metus veikianti ir besiplečianti socialinė gamybinė įmonė. Socialinės įmonės statusas mums svarbus tuo, kad ne tik dirbame su geriausiais savo srities negalią turinčiais specialistais, bet ir padedame jiems įsitraukti į visuomenę, tobulėti profesiniame bei asmeniniame lygmenyje. Įmonė specializuojasi medienos komponentų gamyboje, aprūpina klijuotais medienos skydais kitas įmones bei teikia siuvimo paslaugas. UAB “Baltic Home” turi keturis padalinius Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Marijampolėje, kurie teikia subrangos (siuvimo) paslaugas. Pagrindinė įmonės gamybinė bazė yra įsikūrusi Žeimių miestelyje, Jonavos raj., kur vykdoma smulkiaserijinė bei stambiaserijinė gamybos. Gamybinėse patalpose gausu naujų ir inovatyvių, darbui su mediena pritaikytų, įrengimų.

Monika
UAB "Baltic Home"
Tel.: +37065991234

Siųsti pranešimą darbdaviui el. paštu


* Privalomi laukeliai.