Lietuvos žmonių su negalia sąjunga

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga logo

Atsiliepimai

Komentarai 16

 1. vytas

  Prieš pusvalandį įdėjau darbo skelbimą.kolkas jo portale nerodo.per kiek laiko skelbimas aktyvuojamas?

 2. lina

  laba diena.mamai 84 metai,visai nevaiksto,be pagalbos nepasivarto-nustatytas specialus nuolatines slaugos poreikis.parasius prasyma funkcinei lovai-turiu sumoketi apie 72 eur.ar tai teisinga,gyvename Panevezyje.

  • LZNS

   Tolią rinkliavą nustato Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymas „DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRO 2006 M. GRUODŽIO 19 D. NR. A1-338 „DĖL NEĮGALIŲJŲ APRŪPINIMO TECHNINĖS PAGALBOS PRIEMONĖMIS IR ŠIŲ PRIEMONIŲ ĮSIGIJIMO IŠLAIDŲ KOMPENSAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO“ 2014 m. spalio 13 d. Nr. A1-484
   40. Asmuo, sutikęs įsigyti Centro teritorinio padalinio arba savivaldybės įstaigos siūlomą lovą, išskyrus gautą paramos būdu, kojomis minamą triratį ar keturratį, sumoka į Centro atsiskaitomąją sąskaitą:
   40.1. 43 eurų įmoką už rankomis reguliuojamą lovą;
   40.2. 72 eurų įmoką už automatiškai reguliuojamą lovą;

 3. Janina

  Ar yra kalbama apie pašalpų neįgaliesiems didinimą? Pašalpa buvusi litais ir dabar eurais savo verte labai skiriasi. Ką galėjome įpirkti litais, dabar už eurą negali įpirkti tos pačios prekės. Reikalinga indeksuoti pašalpų dydį. Jei litais už 551 lt galėjai pragyventį mėnesį, tai už 155 eur tegali pragyventi 10 d.

 4. klausiu

  Sveiki kur kreiptis butu imanoma jai soc.buste gyvenu 10metu esu neigali o kiek klausiu del isigyjimo galimybes niekas net nenori klausytis!

 5. vitalija

  Laba diena.NDNTsunui, kuriam cavernoma, kasdiena istinka sunkus epilepsijos priepuoliai, del to patyres sunkias galvos traumas.Darbingumas20%.Sveikata blogeja.Specialiu poreikiu neskiria.Jam reikalinga nuolatine prieziura.Kur kreitis.

  • LZNS

   Reikia skųsti priimtą sprendimą neskirti specialiųjų poreikių. Bus išnagrinėti visi dokumentai ir gausite tikslų atsakymą kodėl neskirta arba bus peržiūrėtas priimtas sprendimas ir paskirti specialieji poreikiai.

 6. Inesa

  Laba diena noreciau paklaust ar prikloso globa ar skauga nes auginu vaika 4 metu ir turi 1 grupe

 7. Inesa

  Laba diena.esu issiskyrus ir auginu 4 metu vaika turinti pirma invalidumo grupe kuriam reikalinga slauga.sio metu gyvenu su draugu bet nesu susituokus ar butu galima jam susitvarkyti del automobilio kompincacijos nes mumis jis rupinasi , vezioja vaika .as pati teisiu neturiu

  • LZNS

   Jeigu jūsų draugas būtų įsivaikinęs neįgalų vaiką, arba per teismą pripažintas rūpintoju, tuomet galėtų. Bet dabar – ne, nes teisiškai jis nėra niekaip susijęs su vaiku.

 8. Ramunas

  Sveki noriu paklaust.dirbu toj firmoj 16 metu dabar trys metai legaliai darbinykus formina as turiu antra grupe 35 darbingumas dirbu pilna diena mane formydavo nepilnu etatu symet paklausiau darbdario gal pilnu etatu galit formyt man atsake negaliu nes baudas deda ar tiesa?jokiu darbo sutarciu nerodo atlyginimus i rankas duoda kartais an lapo pasirasyt duoda kiek atlyginimo gauni.

  • LZNS

   Galite dirbti tiek kiek norite, nebent dėl sveikatos negalite arba Neįgalumo darbingumo nustatymo tarnyba išduotoje pažymoje dėl darbo sąlygų ir pobūdžio rekomendavo dirbti sutrumpintą darbo dieną. Ar turite tokią pažymą? Niekas tikrai jokių baudų nededa.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published