Lietuvos žmonių su negalia sąjunga

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga logo

Atsiliepimai

Komentarai 8

 1. Vikktoras

  Labas aš preitoja savaitija buvau pažemintas kad esu niegalus man yra trukes stuburas skauda kojas vos painu ir vėnas auginu dukra su sunke negale aš nuvaževau į saugų seniunija seniunės prašyti pagalbos kad kele nustumditu man liepi su kastuvu lygintis kele valdiška pradėjo net man grasinti kur reike kreiptis kad taip žemina žmonis kai Praradau Sviekata Tapau Atčtumtas žmoniu yra sunku!

  • LZNS

   Neįgaliųjų reikalų departamentas: centras@ndt.lt, (8-5) 231 66 49
   Lygių galimybių skyrius: 8 706 68129

 2. Viktoras

  Labas norėčiau paklausti ar vežantis nuomojamas autobusas gali nepaisyti kelio ženklų: Stovėjimo ribotą laiką vieta“ ir Stovėjimo nurodytu laiku vieta“ reikalavimų: sustoti ir stovėti kelio ženklų,,Sustoti draudžiama“ ,, Stovėti draudžiama“ galiojimo zonoje ir ties nubrėžtomis prie važiuojamosios dalies krašto 1,4 ar1,9 horizontaliojo ženklinimo linijomis, Jeigu autobuse važiuoja keli neįgalieji turintys neįgaliojo parkavimo korteles ir gali jas pateikti prie priekinio autobuso lango. Autobusas paženklintas paprastu neįgaliųjų ženklu.

  • LZNS

   Taip gali nepaisyti tuo atveju, kai autobuse yra neįgalieji.

 3. Ovidijus

  Sveiki, turiu 3 grupės neįgalumą. Esu 55% darbingas. Ar būtų įmanoma jūsų mokykloje mokintis vairuoti?

  • LZNS

   Mūsų organizacija neturi vairavimo mokyklos. Vairavimo kursus organizuoja Lietuvos monių su stuburo pažeidimais asociacija ir Valakupių reabilitacijos centras.

 4. Pranas

  Esu neįgalus 30%, noriu dirbti ir turėti neįgalumą. Kas man gali atimti neįgalumą…

  • LZNS

   Jeigu gaunate pensiją iš Sodros, tai jos niekas neatims. Jeigu gaunate iš Socialinio paramos – gali atimti jeigu jums darbingumas buvo nustatytas po 24 metų.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published