Administravimas

Miestas: Klaipėda
Sektorius: Viešbučiai, turizmas
Norimas atlyginimas: 800 € per mėnesį
Gimimo metai: 1991
Išsilavinimas: Vidurinis su profesine kvalifikacija
Įgyta profesija: kirpėja
Kalbos: Lietuvių, anglų.
Darbo patirtis (metais): 8
Darbingumo lygis: 45-55 %

Mokymosi įstaigos:

IŠSILAVINIMAS 1997 - 2008 m. Gargždų „Kranto“ vidurinė mokykla Įgytas vidurinis išsilavinimas. 1997 - 2005 m. Gargždų muzikos mokykla Smuiko specialybė, solfedžio ir pianinas - papildomi dalykai. 2008-2011 m. „Klaipėdos paslaugų ir verslo profesinė mokykla“ Įgyta kirpėjos profesinė kvalifikacija. Kursas sudarytas iš „Grožis ir verslas“ programos, įskaitant tiek praktinius, tiek teorinius elementus

Darbovietės:

2017 Gruodis - 2019 Kovas „Hilton“ , Southwark, Londonas. VIP salės prižiūrėtoja/administratorė VIP salės svečių pasitikimas jiems atvykus, tikslinga registracija atvykstant/išvykstant. Atsakyti į atsiliepimus ar nusiskundimus. Laikykitis viešbučio saugumo, priešgaisrinės apsaugos taisyklių ir visų sveikatos ir saugos teisės aktų. 2016 m. Kovas - 2017 Lapkritis „Holland and Barrett“ , Lewisham, Londonas. Skyriaus vedėja Vitaminų, papildų ir homeopatijos produktų pardavimas klientams. Pagrindinės atsakomybės - didinti pardavimus ir sumažinti išlaidas, įsitraukti į darbuotojų įdarbinimą ir motyvuoti darbuotojus bei skatinti produktų pardavimą. Konsultuoti klientus apie tinkamą produktą, jo vartojimą. 2014 m. Rugpjūtis - 2016 Vasaris „Pure", „Elephant & Castle “ Londonas; „ Black Bull“ - Malta. Barista - Barmenė - Baro darbuotoja Piniginių opearcijų atlikimas, pavyzdinis klientų aptarnavimas, naudojimasis kasos aparatu. * Darbas Maltoje vyko vasaros sezono metu, kuomet tenka aptarnauti daugybę žmonių vienu metu, taip pat reikalaujama greitai nustatyti klientų poreikius ir pateikti aiškų bei tikslų sprendimą, atsižvelgiant į jų norus. Bendrauti su klientais užsienio kalba buvo privalumas, naudinga bei itin smagi darbo patirtis. 2011m. Balandis - 2014 m.Liepa ITSU Ltd, Hampstead, Londonas. Pozicijos: Pradėjau dirbti kaip paprastas komandos narys ir įsitvirtinau kompanijoje kaip komandos lyderė. Pagrindinės pareigos: darbas kasoje, finansinių operacijų atlikimas (mokėjimų gavimas, atšaukimas, grąžinimas), gaunamų atsargų priėmimas, dienos ataskaitos siuntimas pagrindinei būstinei, restorano atidarymas ir uždarymas. Dirbdama 'ITSU', keletą kartų buvau apdovanota už pavyzdinį klientų aptarnavimą („BUTTERFLY“) apdovanojimu, kurio dėka visa komanda gaudavo didesnį mėnesio atlyginimą ir motyvacijos pliūpsnį visuomet dirbti išvien ir padėti vienas kitam kaip tik įmanoma.

Asmeninės savybės:

Esu draugiškas, išradingas ir išskirtinai motyvuotas žmogus. Greitai mokausi, mėgstu punktualumą. Nebijau imtis savo iniciatyvos. Visa darbo patirtis yra įgyta užsienio šalyse , todėl esu tikra, kad mano sugebėjimai bei anglų kalbos įgūdžiai leis greitai įsisavinti žinias bei profesionaliai atlikti užduotis Jūsų siūlomame darbe.

Liucija
Tel.: +37064835443

Siųsti pranešimą ieškančiam darbo el. paštu


* Privalomi laukeliai.